Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos lassan 5 hónapja...

Titi95 kérdése:

Sajnos lassan 5 hónapja deperszonalizációs szindrómában szenvedek. Vannak olyan emberek itt akik már kigyógyultak ebből a betegségből, illetve még szenvednek benne? 16/L

Figyelt kérdés

Csupán szeretném megtudni, mások akik átélték vagy élik ezt a betegséget hogyan bírják, szednek e gyógyszereket, vagy milyen más egyéb módon próbálnak kigyógyulni. A legjobb az lenne ha privát üzenetben tudnánk beszélgetni..

A rosszindulatú vagy teljesen nem ide illő válaszoktól kiméljetek:)



2012. jan. 6. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Már korábban írtam neked privát üzenetet.

A viszont válaszodból egyértelműen kiderült, hogy te meg sem akarsz gyógyulni, minden szavad erre utal.Akkor meg minek emelted ki ezt a kérdést?


Döntsd, már el végre, hogy mit akarsz, szerintem te élvezed, hogy ebben szenvedsz.

2012. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16 évesen egy jó szakember nem tömhet téged gyógyszerrel!

Nekem írhatsz privit, nagyon sok tapasztalatom van ezzel a bajjal kapcsolatban (is).

2012. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!