Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor teljesen elmegy az...

Amikor teljesen elmegy az életkedvetek, akkor hogyan győzitek le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban nagyon sok rossz dolog történt az életemben :( Nehéz feldolgozni mindent...ráadásul úgy, hogy csak önmagamra számíthatok.

Úgy érzem, hogy "picit" össze szedtem már magam, mert megerősödtem lelkileg, elfogadtam önmagam, elfogadtam a helyzetem és vannak célok előttem az életben. Ennek ellenére sokszor érzem azt, hogy vége mindennek...nincs kedvem még élni sem :( Ezeken a pillanatokon, ezeken a bús napokon nehéz túl lenni.

Aki volt már ilyen helyzetben hogyan segített önmagán?


(szórakozást, baráti kikapcsolódást kérlek ne írjátok, mert bulizni nem szeretek, barátaim meg nincsenek sajnos)


2012. jan. 6. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ráülök a motoromra és azzal kikapcsolom az agyam, kiszellőztetem a fejem. Utána mintha kicseréltek volna.
2012. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nagyokat sétálok, megbámulom a felhőket, a madarakat, fényképezek, és megpróbálok minden apró dolognak örülni, még annak is hogy folyik a melegvíz a csapból és jó elmerülni egy illatos habfürdőben, hallgatok a neten relax zenéket, sok csodálatos van, vagy megnézek egy vidám filmet. Engem az is kikapcsol, ha sütök-főzök és jól sikerül.
2012. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
felvágom az ereimet. utána sokkal jobb.
2012. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló köszönöm :)


Harmadik TE BETEG VAGY!

2012. jan. 6. 17:08
 5/19 anonim ***** válasza:
Felmegyek a youtube-ra és megnézek pár videót,indiai spirituális mesterek tanításairól,mert az értelmes,bölcs beszéd amitől jobb a kedvem,megnyugszom,elgondolkodtat és javít az életemen.Igaz angol nyelven...Bár a neten lehet magyar nyelvű honlapokat is találni.
2012. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnos én is sokszor ilyen helyzetbe kerülök. De mindig felállok és összeszedem magam.

Én is keresem a jó filmeket ami felvidít ,zenét hallgatok ,olvasok. Próbálom a célokat elérni amit kitüztem magamnak. Nekem is hiányoznak a barátok az életemből.

2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Megnézem ezt, van hogy többször is egymás után:


http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8


Aztán arra gondolok milyen nagy tétje van az élet nevű játéknak, és ha elbaltázzuk akkor egyedül önmagunkat okolhatjuk. Aki bűnbakot keres, aki azt vallja hogy nem mi irányítjuk a sorsunkat, akitől mindig azt hallani hogy "ő meg ő tehet róla és én szegény ember akivel olyan csúnyán kiszúrt az élet satöbbi satöbbi" az nem vállal felelősséget a saját életéért, önmaga felé irányuló szeretet és tisztelet helyett (amiért kőkeményen meg kell dolgozni) beéri az önsajnálattal és az várja hogy mások is sajnálják őt. Az is eszembe jut ilyenkor hogy én nem akarok ilyen lenni, boldogtalan, megkeseredett ember, mivel egy a családunkban öröklődő hajlamú mentális betegség miatt saját szememmel láthattam néhány rokonomon hogy hova vezet mindez...

2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a harmadik vagyok. és nem vicceltem, meg trollkodtam. komolyan mondtam amit mondtam....
2012. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De ilyet ne mondj kérlek!!!! Ez butaság...csak hülyítesz igaz?
2012. jan. 6. 23:36
 10/19 anonim ***** válasza:
és a magyarázatot is tudom: endorfint szabadít fel a véráramban, amely nem csak fájdalomcsillapító de kedélyjavító hatással is bír, Úgyhogy ne mondd csak úgy ki rám, hogy "Beteg".....
2012. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!