Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírok "fölengedni"...

Miért nem bírok "fölengedni" emberek között?

Figyelt kérdés

ma is voltunk buliban, /azért írok ilyen későn/ és egyszerűen haza kellett jönnöm, mert nem bírtam azt a tömeget. Ha táncolni kéne, nem kapok levegőt(nem vagyok duci nem azért). Mindenütt emberek, fények..áá.

soha nem tudok így pasit szerezni, mert már fél éve nincsen, pedig 16 éves vagyok.

máshol meg ugyan hol találnék?


2009. máj. 24. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolat találására buliban elég kevés az esély. Előfordulhat, de nem sok a jól működő, teljes kapcsolat ami ott köttetett. :)
2009. máj. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy az a baj, hogy túlságosan a környezetre figyelsz. Ha szereted a zenét, amit játszanak, a nagy tömegben nyugodtan táncolhatsz, becsukott szemmel a legjobb:-) Foglalkozz magaddal, figyeld meg, egyből lesz helyed a tömegben és a pasik is tutira megnézik a jó hangulatodat.
2009. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!