Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talán szociális fóbiám van?...

Talán szociális fóbiám van? Sok szituációban hirtelen megijedek, rákvörös lesz az egész arcom, úgy kipirulok.

Figyelt kérdés
Aztán van olyan is, amikor csak simán érzem hogy pirulni kezdek egy beszélgetés során, holott semmi okom rá. De ha nem vagyok felkészülve egy-egy helyzetre, ott képes vagyok úgy belepirulni, hogy azt nem kívánom senkinek... Mit tehetek? Van rá gyógyszer? Általában a depresszió elleni szerek vannak rá, de én nem vagyok depressziós. És önbizalmam is van. Sokkal másabb lehetnék, ha nem lenne ez a gátló rossz dolog az életemben...

2012. jan. 10. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj én most próbáltam kiíni egy nagyon súlyos kérdést ezzel kapcsolatban de ez a sz*r oldal nem enged elküldeni még egy 3 soros szöveget sem. Ezt is csak 3-szorra sikerült elküldenem . EZ szerintem kezdődő fóbia és fontosnak érzem leírni az én esetemet hogy tanulj belőle és még időben kilépj. Ha dobsz privátba egy email címet akkor arra elküldöm.
2012. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!