Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Unom az életet, csak a halált...

Unom az életet, csak a halált várom. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és csak igazából túlélek, nem élek. Arra törekszem, hogy a lehető legkevesebb eseménnyel eljutni az életem végéhez. Munkán kívűl nemcsinálok semmit. Az az egy dolog dob fel, hogy egyszer úgyis meghalok :) érez még így valaki?
2012. jan. 21. 00:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanígy érzek.Azt hittem én vagyok az egyedüli..
2012. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem vagy egyedül. Azt hiszem elég céltalan lehet az életed. Találj valamit ami leköt. Amúgy van valami nagyobb probléma vagy csak szimplán nem találod meg magad.
2012. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Tele voltam/vagyok nagyobb
2012. jan. 21. 00:55
 4/47 A kérdező kommentje:
* problémákkal, ezek szép lassan kiöltek belölem minden élni akarást :)
2012. jan. 21. 00:56
 5/47 anonim válasza:
100%
Énis ezt érzem!29F
2012. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezzel így vagyok amikor rossz kedvem van, ami kb az időm 60%-a

de most épp nem, és miért unod ? csomó mindent lehet csinálni, egyél, igyál, csinálj hülyeségeket amiket mindig is akartál és ne foglalkozz senkivel csak magaddal

2012. jan. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

"Unom az életet, csak a halált várom. Van még valaki így ezzel?"


Sokan vannak így, de nem nagyon érthető az álláspontjuk.


"Arra törekszem, hogy a lehető legkevesebb eseménnyel eljutni az életem végéhez."


Felmerül a kérdés, hogy miért. Honnan származik az az elképzelésed, hogy neked tilos az, ami másnak szabad (felfedezni azt, hogy a világ tele van érdekességekkel és izgalmakkal).


Talán egy pszichológus kibogozhatná, hogy mi a problémád. Te nem látod világosan, csak annyit érzel, hogy unalmas az élet, pontosabban nem mersz élni. Valamiben nagyot csalódtál? Valamitől nagyon félsz? Van valami hibás elméleted az életről? Rossz célokat tűztél magad elé? Ezt tudná kideríteni a pszichológus.

2012. jan. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Hát depresszió, szociális fóbia, szorongásos zavarok, gyerekkori sérelmek, túl sok és túl nagy hibák a múltban... Ezek igy eggyüttesen Teljes mértékben kiölték belőlem az élni akarást. Lehet hogy az élet szép, de hogy nem nekem az is biztos.
2012. jan. 21. 05:24
 9/47 anonim ***** válasza:
74%
Én is 23 éves vagyok és én is így érzek.
2012. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is voltak ilyen gondolataim, de ha eszembe jut annak a lánynak az arca akivel kb. 1 hónapja találkoztam egyből visszatér az életkedvem... jó lenne megint látni :$
2012. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!