Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Unom az életet, csak a halált...

Unom az életet, csak a halált várom. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és csak igazából túlélek, nem élek. Arra törekszem, hogy a lehető legkevesebb eseménnyel eljutni az életem végéhez. Munkán kívűl nemcsinálok semmit. Az az egy dolog dob fel, hogy egyszer úgyis meghalok :) érez még így valaki?
2012. jan. 21. 00:46
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
74%
Én is társulok.
2012. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

05:24


"depresszió, szociális fóbia, szorongásos zavarok"


Ezek tünetegyüttesek. Van valami okuk, amiket pszichológus vagy pszichiáter tudna megszüntetni vagy legalább megtalálni, ha te nem tudsz változtatni az életeden.


"gyerekkori sérelmek, túl sok és túl nagy hibák a múltban..."


A múlt elmúlt, tehát már nincs. Vagyis jelenleg nemlétező dolgok azok az állítólagos "problémák", amik miatt nem mersz élni. Ez észszerűtlen gondolkodás és viselkedés, amiből meg kellene találni a kiutat.

2012. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
39%
Barátok, és a velük való szórakozás! Összejönni egy lánnyal! Keresni az élet örömeit, mert ott vannak körülötted! Ez járjon a fejedben ilyenkor, 23 évesen, ne a halál! Addig még sokszorennyi időd van hátra! Egyszer élsz, nehogy már üresen töltsd el!
2012. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek, egy lánnyal összejönni esélytelen :)
2012. jan. 21. 22:11
 15/47 anonim ***** válasza:
56%

Mi az hogy esélytelen?! Több férfiasságot már! ;-)


Barátok? Munkatársak, régi ismerősök? Vagy ha más nem, keress! Mert kellenek!

http://www.youtube.com/watch?v=0EsHkBwXpFY

Na lássam azt a mosolyt! :-D

Vagy:

http://www.youtube.com/watch?v=rHWhjRs8pdA

2012. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Hidd el, a csajozás totál esélytelen, kinek kellene egy emberi roncs? :)
2012. jan. 22. 00:05
 17/47 anonim ***** válasza:
53%

22:11


Keresed a kifogásokat.


Rengeteg ember magányos, nincsenek barátai. Erre az oldalra is sokan írnak ilyeneket. Ők miért nem keresik meg egymást? Egyébként az interneten más fórumok is vannak erre. És bármilyen érdeklődésbe, hobbyba belefogsz, egy idő után ez hozzásegít ahhoz, hogy barátokat szerezz.


A csajozás meg nem egy túl nagy tudomány. Az meg, hogy "emberi roncs" vagy-e, nincs a homlokodra írva. Senki se látja rajtad, hogy rossz volt-e a gyerekkorod. Nem kell róla beszélni és annyi.


Csak a kifogásokat keresed, kérdés, hogy végül is miről akarsz meggyőzni minket.

2012. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Túlságosan is nagy tudomány annak, akinek nem megy :) nem akarlak semmiről meggyőzni, csak kiváncsi voltam vannak-e hozzám hasonló emberek.
2012. jan. 22. 06:40
 19/47 anonim ***** válasza:
42%

"csak kiváncsi voltam vannak-e hozzám hasonló emberek."


Ezek szerint mi, a válaszadók többsége offolunk. De nem baj, mert nem hagy nyugodni minket ez a szomorú hozzáállás!


És hidd el, vannak olyan emberek, akik talán épp az "emberi roncsokat" keresik. Nemcsak csajok, de leendő barátok is. Például akik hozzád hasonlóan kishitűek.


Ami a "csajozást" illeti, talán nem ez a legjobb szó az olyan szemléletűeknek, mint te. Inkább mondjuk úgy: találni egy kedves, szimpatikus társat, akár a fent említett halmazból. Az sem baj, ha ez nem megy egykettőre. A lényeg, hogy előbb-utóbb megtalálod.


..."Emberi roncs"... nem is értem ezt a kifejezést. Mintha zombi lennél vagy valami. Attól, hogy sokat dolgozol, és esetleg elment kicsit az életkedved, nem azt jelenti, hogy nem volt és nem is lehet! Csak a megfelelő elfoglaltság és társaság kell, és "újra ember lehetsz"!


Nincs veszve semmi! Sőt, ilyen idősen még előtted életed legjava!


---


Nyugi, én is voltam/vagyok kishitű, szóval valamicskét tudom miről beszélsz, de ne hidd hogy nem vagy értékes!!! Van, akik épp az ilyet keresik, mint már mondtam! És értékes vagy ha vannak emberek, akiknek szimpatikus vagy. EZ UTÓBBIBAN PEDIG BIZTOS VAGYOK, csak még nem találtad meg őket. Meg ők téged.


Hidd el, hogy sok izgalmas és szép pillanat áll még előtted, csak pár lépésnyire tőled! Merj lépni, nem fognak visszatartani! :-)

2012. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast, irigylem a gondolkodasmodotokat, de nekem ez nem megy sajna. Lehet, hogy van meg elottem egy ket jopillanat, de megtobb rossz, ahogy eddig is. Es nem eri meg sajna, mert tul sok a rossz es tul keves a jo dolog.
2012. jan. 22. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!