Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni elkeseredett...

Tudnátok segíteni elkeseredett problémámon?

Figyelt kérdés

Már komolyan öngyilkos akarok lenni. Csak az tart vissza tőle hogy akkor nem tudom mi történik velem a jövőben. A legjobb barátom félredobott, a lány akit szerettem szintén félre tett arra hivatkozva hogy messze vagyunk egymástól, a szüleim állandóan veszekednek, azt kell hallgatnom hogy kinek mi baja a másikkal, suliban is vannak gondjaim a tanulással, érettségi előtt állok, és nem tudok teljesen koncentrálni rá ezek miatt.

Nem akarok öngyilkos lenni, mert van célom a jövőre, és kiváncsi is vagyok arra mit érek el később. Soha nem mutatom ki a fájdalmam, szomorúságom, mindig nevetek és pozitívan fogom fel a dolgokat, vagyis próbálom, és arra gondolok másnak rosszabb... de van amikor már elgyengülök és mégjobban fáj valami itt belül... szóval segítenétek mit kezdjek magammal?

Nem akarok semmiféle dokihoz menni, eddig is önerőből viseltem el a dolgokat, ahhoz is erőltetnem kellett magam hogy ide írjak... köszönöm a válaszokat előre is :)


2012. jan. 21. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el az iskolapszichológushoz. ha mással nem is, de vele biztos beszélhetsz. amúgy a szüleidet is lehet, h érdemes lenne bevonni.
2012. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne játszd meg, hogy neked semmi se fáj, meg minden oké, mondd ki, amit érzel, a szüleidnek is, meg a barátaidnak is!

meg pszichológust keress, ha nem változik...

lehet csak idő kell és könnyebb lesz...

2012. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csak az tart vissza tőle hogy akkor nem tudom mi történik velem a jövőben."


Ez pozitív szempont. Így sosem tudsz majd öngyilkos lenni.

2012. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!