Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet abba hagyni a...

Hogyan lehet abba hagyni a "tikkelést"?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy meghulyultem!Igy kacsingatok össze vissza vagyis tikkelek a szememmel,és szerintem a látásom minosegere is rámegy,észrevettem.már egy félévesa dolog de nem tudok lezsokni rola!Can vmi modszer vagy segitseg?
2009. máj. 30. 23:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

18 éves vagyok és én már 8-9 vagy 10 éve tikkelek!


Néha hónapokig semmi, néha van olyan hogy Hétfőtől Péntekig és csak Pénteken délután múlik el. Egész nyáron nem volt semmi problémám de Vasárnap újra elkezdtem és ma van a 3. napja.

2012. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És megpróbáltál leállni vele? Tévéből úgy hallom, hogy nem lehet leállni, mert ha az ember visszatartja, akkor felgyülemlik benne a feszültség, és utána még intenzívebb lesz a tikkelés, meg idegesebb az ember. Én helyre rakom magamban, hogy nem tikkelek, de aztán pár perc mulva azon kapom magam, hogy már megint csinálom... utána megint leállok, aztán megint elkezdem...
2012. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
én úgy oldottam meg, hogy az arcomról átvittem a lábamra. egy-két napig arra kell koncentrálni, hogy ne rángasd a szemed, a fejed, hanem húzd össze a lábújjaidat, nyomd erősen a földet stb. át lehet szokni láb-tikkelésre, így nem röhögnek rajtad a többiek.
2012. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!