Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint ha 5-éve szedem és...

Orbanveronka kérdése:

Frontint ha 5-éve szedem és nm tudom abba hagyni, milyen egészség problémát okozhat?

Figyelt kérdés
milyen gyogyszerrel lehetne helyetesiteni, hogy abban tudjam hagyni ,olyan irjon aknek sikerult ek\lhagyni ezt az örület gyogyszert
2010. ápr. 4. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, és szakorvosi segítség (pszichiáter) nélkül egyedül nem tudod megoldani.
2010. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség nélkül nekem sikerült elhagyni, pedig nem mindegy milyen évek vannak mögöttem. Most már látom mennyire rosszat tesz a gyógyszer. Mikor elhagytam, folyamatosan azon járt az agyam hogy be kellene vennem. Nem kis adagokat szedtem. Most már hogy nem szedem lassan egy éve, sokkal jobban érzem magam. Persze könnyebb lenne gyógyszerrel, de az tényleg nem old meg semmit! Így is van élet, pl. a jó dolgokat ezerszer jobban átélem, a rosszakat pedig megtanultam kezelni! Neked is sikerülhet! Nagyon-nagyon nehéz, de hidd el megéri leszokni róla. Én amíg gyógyszert szedtem többször megpróbáltam öngyilkos lenni, folyamatosan a gondolatát fontolgattam és még sorolhatnám. Ez is egy remek mellékhatása a nyugtatónak és barátainak.. Nem leszel fásult, foglald le magad valamivel hiszen annyi minden van amit csinálhat az ember. És a legfontosabb: nézz szembe a félelmeiddel de ne gyógyszerrel! Légy önmagad és hidd el nem fog összedőlni a világ! Sok sikert és kitartást kívánok!
2010. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apránként kell csökkenteni az adagot és mellette párhuzamosan lehet gyógynövényes nyugtató hatású szereket szedni.
2010. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mást (antidepi) nem szedtél mellette, akkor leteheted ugyan, de megint szükséged lesz rá. Letenni egyébként nagyon lassan lehet csak. Nekem sikerült (1mg-ról), de az antidepit még mindig szedem. Mekkora adagot kéne leépítened és mennyire rendszeresen szeded?
2010. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,már sokszor megprobáltam elhagyni csökentve de mikor eltelt néhány nap nagyon roszul voltam, s nm akarok korházban kerülni ez milyán. s milyen gyogynovényt keszitmenyt lehet helyette szedni? akkor irta fel a doki ezt a frontint mikor diagnoztizaltak a pajzsmirigy elegtelensegemet, arra szedek EUTIROX-ot 100-ast szombat, vasarnap-on kivul minden nap.36-eves no vagyok es nagyon elvagyok keseredve hogy gyogyszerrel kell eljek.van ferjem es 2-gyerek
2010. ápr. 5. 12:55
 6/13 A kérdező kommentje:
minden nap szedem reggel kell mert mikor folkelek akkor vagyok inkabb rosszul kezdek remegni stb napi 25-öst szedek van amikor este is be kell vegyem
2010. ápr. 5. 12:58
 7/13 A kérdező kommentje:
mas depi gyogyszert nm szedetem most ira fel acsaládi doki a spitomint en azzal is probbáltam de nm is tudom leirni mit éreztem ,azt hiszem meg rosszabb volt,ja s a másik dolog hogy itthon se vegyék esszre hogy velem gond van, ez a legnehezebb. Amugy egeszsegügyben dolgozom és járom az asszistensi sulit. ezert nagyon szeretnék megszabadulni ettöl a bogyotol..
2010. ápr. 5. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nervenpflege tablettát, több nyugtató hatású gyógynövényt tartalmaz. Egyébként ilyenek a macskagyökér, komló, levendula, citromfű.
2010. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN MEG FOGOM PROBÁLNI
2010. ápr. 5. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyszerre tettem le a Frontint és az antidepimet. Egyik nap úgy gondoltam, hogy nekem ezek nem kellenek (tudom, hogy ezt nem szabad, és örülök is, hogy nem lett bajom egyébként).

Nagyon rossz volt, de két dolog vitt rá erre a lépésre (egyrészt F.Fukuyama - Poszthumán Jövendőnk c. könyve, valamint az Equilibrium c. film - ahol a cucctól érzéketlenek voltak az emberek (->röviden)).

Ahogy írtad, 3 nap után kezdesz rosszul lenni, és az utána következő 1-2 hét még nagyon rossz, de utána a nehezén már túl vagy. Én spec kicsit többet szedtem napi 0,25-nél.. de sikerült. Ráadásul a kettőről egyszerre. Szerintem ha elég elszánt vagy, menni fog!


Sok sikert! És csak fokozatosan! A 0,25-öst is felezd meg, az menjen úgy pár napig, aztán ahogy érzed. Tutira ügyes leszel!

2010. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!