Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkori eredetű lehet...

Gyerekkori eredetű lehet (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Kisgyerekként nagyon ragaszkodtam anyámhoz. Folyton hozzábújtam és puszilgattam őt egészen 12-13 éves koromig.

Most az van, hogy lányoknál nem merek kezdeményezni, nem merek ismerkedni, sem randira hívni őket. Nagyon gátlásos vagyok ezen a téren. Közelségüket is kerülöm. Volt egy-két olyan alkalom, hogy a sulimból kiszemeltem egy lányt, felvettem msn-re és sínen voltam náluk, de amikor élőben kellett volna odamennem hozzájuk, akkor mindig leblokkoltam. Gyakran le voltam hangolva emiatt, mert mire észbe kaptam, addigra már más fiúval járt.


2012. febr. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet gyerekkori eredetű is,mindenképp meg kell magadat emberelni! légy FÉRFI!!!
2012. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen az, mint a legtöbb pszichés probléma. Egyértelműen édesanyáddal van a gond, azzal, ahogyan - amilyen szorosan - magához láncolt, és amilyen erős szeretetigényed van.


Szakember kéne erre, amíg még lehet, és persze, ha akarod, hogy megváltozzon a helyzet.

2012. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
anyádnak semmi köze az egészhez.. ne hibáztasd mert túlságosan szeretett.. járj ki többet haverokkal nemmuszáj csajozni, csak siman kimenni velük inni valami, kajálni egy jót.. meglátod jön magától ;)
2012. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!