Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van. Hogyan...

Szociális fóbiám van. Hogyan tudnám ezt saját magamnak kezelni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ui. tapasztalat :)


egy javulóban lévő szocfóbiás

2012. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,persze,nem azt mondtam,hogy nem kell járni.

Csak én is tapasztalataimból írom,hogy nekem nem segített eddig se gyógyszer,se pszichológus.

2012. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

értelek.

úgy látszik mindenkinek más kell, a lényeg, hogy próbálkozzunk, aztán majd csak alakul valahogy :)


"Az emberi lélek bonyolult. Ahogy nem lehet kalapáccsal órát javítani, úgy nehéz elhinni, hogy egy vegyület átírja valakinek a tapasztalásrendszerét, emlékeit, reakciómódját."

2012. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért,aki ekkora baromságot le tud írni,hogy nem létezik szociális fóbia,csak emberiszony,annak nyilván gőze nincs az egészről,a szocfób nem csupán az emberektől való félelmet takarja,ennél azért sokkal bonyolultabb,összetettebb dolog,ami az ember egész életére,a mindennapjaira és egy csomó élethelyzetre kiterjed.Nem beszélve arról,hogy a depressziótól kezdve egyéb más betegséget is képes generálni.Úgyhogy ezzel a "kedves" hozzászólóval cserélnék szívesen,csak egy pár napra,kíváncsi lennék,utána is ezen a magasröptű véleményen lenne-e.
2012. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!