Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm a világot, mit tegyek?

Gyűlölöm a világot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Főleg a mostani fiatalságot, semmilyen valós érzést nem mutatnak, minden csak álérzés, és gyűlölöm ezt a helyzetet
2012. febr. 9. 19:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
18/F te?
2012. febr. 10. 18:44
 12/21 anonim ***** válasza:
A boldogság hozzállás kérdése!
2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem, voltam naív, de nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust
2012. febr. 10. 20:16
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj egy kis emberismeretet. És önismeretet.

Gyűlölni az egész világot: amit nem is ismersz - irreális elvárásaid vannak, nevesen azt szeretnéd, ha a világ körülötted forogna, mint pici korodban, de ezt nem teszi. Konklúzió: a világgal van a baj. Nem, veled van a baj. A jó kapcsolatokért meg kell dolgozni. Az emberek között van ilyen is, olyan is. Most dühös vagy és csak a felszínes emberekre koncentrálsz, mert dühös akarsz lenni. Ha nem így lenne, észrevennéd a többieket is. A rengeteg magányos alakot, aki bármit megtenne, csak hogy ne legyen egyedül. A mániákusokat, akik másokon akarnak segíteni, hogy ne kelljen a saját problémájukkal törődniük: lásd pszichológusok, szociálpedagógusok és még sokan mások, mint pl. azok, akik itt osztják az észt, és nem oltogatnak, hanem tényleg segíteni próbálnak.

2012. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
akkor ők miért lesznek egy idő után hálatlanok? miért szoknak hozzá ahhoz, hogy valaki segít nekik, és veszik természetesnek?
2012. febr. 12. 13:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Pontosan kik?
2012. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akiket eddig szerettem, kedves voltam velük, bízhattak bennem és átvertek/megbántottak
2012. febr. 12. 19:58
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha már elég sulyos ahelyzet, én tuti valami kéjgyilkos lennék :) most komolyan jobb mint ha megölném magamm xd
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mit értesz kéjgyilkos alatt?
2012. febr. 12. 22:17
 20/21 anonim ***** válasza:

18 éves?...hahaha...akkor épp' a világot akartam megváltani...egy-két év, és rájöttem: nem én találtam fel a melegvizet(sem), valamint belefutottam egy -két pofonba...azóta mindennel-mindenkivel jóban vagyok...akivel meg nem, az nem létezik...kész, ennyi...


szedj föl valakit, akiben van spiritusz...

2012. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!