Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Figyelemzavar mitől alakul ki?

Figyelemzavar mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
oxigén hiányos és omega 3-6 zsírsav hiányos állapot.
2012. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az agyam nem kap elég oxigént?
2012. febr. 22. 15:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként gondoltam már rá, mert nagyon nehéz amit átélek emiatt, mintha állandóan nyomást érzek, vagy pont hiányban szenvedne az agyam és erőlködne csak. De szédülök, mintha a beszédem sem lenne az igazi, levert vagyok, nyomott és a fejem nyom, nyomasztó érzést érzek.
2012. febr. 22. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem figylemzavar amit leírsz.. ez pánik
2012. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, és mi lehet a megoldás rá? Teljesen más szemlélet szükséges azt hiszem, mint amit neveléskor kaptam a gyerekkoromban. Kiszolgáltatottnak érzem magam.
2012. febr. 22. 15:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg cukorb. is vagyok, és 12évesen történt, hogy annyira lement a cukrom hogy elájultam, bekómáltam. Lehet szövődménye?
2012. febr. 22. 15:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Most is olyan mintha kavarogna az agyam egyfolytában, olyan rossz érzés, nem hagy nyugodni. Majdnem olyan mint a fejfájás, de mégsem, hanem ez inkább úgy nyom.
2012. febr. 22. 15:52
 8/11 anonim válasza:

Csak nyugi. Keress valamilyen meditációs gyakorlatokat. Olvass, kösd le magad. Eleinte nehezen fog menni. Nekem is hasonló gondjaim vannak amikor egyedül vagyok otthon. Próbálj kikapcsolni mindent magad körül, majd ülj le. Olvass valamit gondolkozz el rajta. Ilyesmik.


Ha képes leszel leülni úgy hogy ne pörögjön az agyad akkor már nagy eredményt értél el. :) Ismerd meg önmagadat és légy biztos önmagadban. :)

2012. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hányinger kap el a meditációtól. Nem tud lekötni, de az olvasás sem.
2012. febr. 24. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor keress valami mást..... kézimunka, barkácsolás van ezerféle dolog.
2012. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!