Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hasonló cipőben?

Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Pont egy órája vesztem össze az utolsó barátommal, úgy néz ki már nincs senkim, és a problémák csak gyűlnek.

Vajon miért pont velem történik ez? nekem miért nem jutott egy kis boldogság? Folyton csak a magány.

Van valaki hasonló helyzetben? aki beszélgetni akar, vagy éppen egyedül érzi magát.



2012. febr. 25. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akit én barátnak tekintek, azzal összeveszni sem tudok
2012. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gondolkodj el ezen
2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tehát sohasem voltak barátaim? Pont azért vesztem vele össze mert úgy éreztem csak "kihasznál :(
2012. febr. 25. 19:12
 4/15 anonim válasza:
szia,hány éves vagy és hol laksz?
2012. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
írtam üzit :D
2012. febr. 25. 19:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én is pont így érzem magam, elég szörnyű kimondani de egyetlen barátom sincsen (pedig még kb 1,5 éve volt egy nagyon jó baráti társaságom, de az felbomlott) Pedig akik voltak azokat én tényleg barátoknak tekintettem, és nem tudom hogy távolodtunk el ennyire. Most is elég lehangoló szombat este itthon lenni egyedül :(
2012. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is eléggé egyedül érzem magam. Nemrég költöztem új helyre és itt még nincsenek barátaim,amúgy is nehezen barátkozok. Nehéz így,h nincs kinek eldicsekedni a jó hírt és nincs ki megvígasztaljon,ha épp arra lenne szügség :(
2012. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember sincs, akivel túl mély kapcsolatom lenne...

Szóval teljesen egyedül érzem magam néha, mintha senkit nem ismernék.

Ha gondolod, akkor írj, szívesen beszélek veled.

2012. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Merre fele laktok? írhatjátok priviben is
2012. febr. 25. 22:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Tök sok magányos ember van, és tök normálisnak is tartom magam, de mégsem találok valaki hozzám hasonlót. Elég lenne egy barát, de az tényleg az legyen. De hát, úgy néz ki, az nem terem minden fán. :/
2012. febr. 25. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!