Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió vagy mi ötletem...

Ez depresszió vagy mi ötletem sincs mi ez?

Figyelt kérdés
Társaságban vidám vagyok,csípős,szarkasztikus humorom van. Elég egyedi jellemem van.Szóval:A barátaimmal voltam nevettünk,de hirtelen elegem lett és ott hagytam a őket. Sok volt. Nem bántottak, nem sértődtem meg nem tudom miért csináltam. Mondhatnám, hogy a szerepembe belefáradtam, de nem, mert nem tudok más lenni.mielőtt otthagytam 3 perccel előtte hirtelen rám tört valami letargia. Annyira bánatos voltam, hogy hirtelen egyedül akartam lenni és elfutni.Estig maradt a letargia, öngyilkosságon is gondolkodtam (nem fogom meg tenni nem ilyen súlyos), este kb. 4 óra múlva megint jó kedvem lett. Ma nem mentem be a suliba, mert reggel megint annyira rosszul éreztem magamat. Mi ez?

2012. febr. 28. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, hanem hangulatingadozás, amelyet a hormonok számlájára írhatsz, ha 19 alatti személy vagy, ha idősebbnek bizonyulsz, akkor a hétköznapi életed kihatást gyakorolt a napodra.
2012. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tud előjönni társaságban? Ott vidám, mosolygós vagyok, de amit egyedül maradok előjön ez az érzés és ennek ellenére szeretek egyedül lenni.
2012. febr. 28. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hangulatingadozás. Azért csak akkor jön elő a rossz érzés amikor egyedül vagy,mert társaságban eltereled magadról a figyelmed,de nem látok beléd,csak tipp.
2012. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, egyszerű hangulatingadozásnak hangzik, aminek az oka akár fáradás vagy vércukorszint leesése is lehet. Van, aki hirtelen fárad.


A szarkazmusról meg szokj le, cseppet sem "egyedi", hanem elcsépelt.

2012. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem előfordul hasonló mint veled, belefáradok a hülyéskedésbe és utána jön elő.
2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!