Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én kétszínű ember vagyok?

Én kétszínű ember vagyok?

Figyelt kérdés

skorpió vagyok- állítólag ez a csillagjegy a legkegyetlenebb, látszólag ellenséges, rideg, de belül érzelmes stb

gyerekkoromban sokat bántottak, csúfoltak - ha pl nem elég kedvesen mondtam valamit, vagy vmit rosszul csináltam, rögtön összefogtak ellenem a nálam sokkal erősebb népszerűbb lányok stb

Ez nagyon megmaradt bennem, és igyekszem kifelé azt mutatni, h minden ok, mindent értek, a legnagyobb öngyilkosság-vágy és depresszió közepette is. nagyon magába húzódó, a saját világába elmerülő, furcsa embernek tartanak mások is, ezért sokszor kellett úgy viselkednem ahogy mások elvárták, h minél normálisabban, nem úgy ahogy szívem szerint tettem volna.

Néha hajlamos vagyok agresszívan túlreagálni, sértődékeny, bizalmatlan vagyok, és eddig 2 oroszlán jegyű ember volt akikkel nagyon durva voltam! Ezt azóta is nagyon bánom, és volt idő mikor nagyon rosszul voltam emiatt, és nagyon félek h megbántok vkit, ezért ha ilyen van, h vmi sértőt írtam, inkább megírom neki az ellenkezőjét is, csakhogy ne okozzak akkora fájdalmat, amivel totál idiótát is csináltam már magamból, és kétszínűnek tartottak jogosan, és h 2 énem van, ami jogos szintén, mert valahol olyan vagyok mint carry-ann moss a baywatch egyik epizódjában, namind1. Rosszul esik ha vkinek mondok valamit, és emiatt másoknak rólam beszél, mert az az én magánügyem, és ha nekem csak jópofiznak, ha nem nekem mondják ha vmi bajuk van velem, hanem célozgatnak, megbámulnak, összemosolyognak, levegőnek néznek! Én sem vagyok tökéletes, ahogy más sem, aszociális vagyok, társas helyzetekben járatlan, sok olyan dolgot nem tudok amit egy normális ember igen, nem tudok kezdeményezni meg még sorolhatnám de nem akarok fárasztani senkit! Őszinte válaszokat várok!



2012. márc. 17. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy kétszínű. Hiányzik az életedből egy olyan őszinte kapcsolat, ahol szerethetsz, és ahol viszont szeretnek.

Sok sikert ennek megtalálásához!

2012. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Azokból, amiket leírtál egyáltalán nem gondolom, hogy kétszínű lennél. A kétszínű ember direkt mást mutat, és mást tesz, és ezt negatív értelemben. PL: Azt mondja valakinek, hogy mennyire szereti, és imádja, közben a háta mögött kibeszéli, és csúnyákat mondd rá. Ez a kétszínűség. Ha te másnak mutatod magad (normálisnak, ahogy te fogalmaztál) az nem azt jelenti, hogy kétszínű vagy, mert nem azért csinálod, hogy másoknak ártsál, hanem azért, hogy beleolvadj a környezetedbe, és hogy elfogadjanak. Ezzel nincs semmi baj, mert sokan teszik ezt. természetesen jobb lenne, ha magadat adnád, de ha így jobb neked, ezzel nem ártasz senkinek!

Rengeteg minden halmozódott fel benned, és erről mindenképp beszélni kell! Ha nem megy személyesen, akkor itt, vagy más fórumokon. Mert ha magadba fojtod, sosem lelsz a boldogságra. És az, hogy valakivel rosszul bántál - akkor kérj bocsánatot. Egyszerűen mondd meg nekik, hogy sajnálod. Biztosan jól esik majd nekik!

2012. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kétszínű ember vagyok(...)skorpió vagyo(...)valahol olyan vagyok mint carry-ann moss"

Fontos lenne, hogy ne azonosulj ezekkel a szerepekkel. Nem vagy se ez se az. Az "én" csak az "én"-nel azonos. Ez egy nehéz kérdés: Ki vagyok én? ez életre szóló megismerési folyamat, a világ megismerésével függ össze, nem lehet csak úgy megválaszolni.. A csillagjegy sem úgy van: akkor ilyen és ilyen aki ezen a napon született.. És az ascendens, ahogy múlnak az évek egyre inkább előtérbe kerül. De a lényeg, hogy nem mondhatod: ez vagyok, az vagyok, ez egy felszínes dolog. Kétszínű pedig ha ne akarsz lenni: nem leszel. Próbálj meg nem mondani ítéletet másokról, akkor nem kell az "ellenkezőjét" is mondani. Ne az embert (mint személyiséget)ítéld: azt, amit csinál, azt értékeld, kedvesen, határozottan, jóindulatúan. Az segítő lehet.:))

2012. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!