Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt bárki aki tud rajtam...

Van itt bárki aki tud rajtam segíteni? Teljesen reménytelen vagyok.

Figyelt kérdés
Ide írok, mert már nem tudok hova fordulni. Úgy érzem az életemet teljesen elnyelte a sötétség, nem látok magam előtt jövőt, teljesen magányos vagyok, barátaim sem maradtak. Minden napom üres és igazából már semmihez sincs kedvem, képtelen vagyok elviselni az életem, képtelen vagyok elviselni saját magam. Egyre mélyebbre süllyedek napról napra és így megy ez már harmadik éve... Nehezen hiszek abban, hogy még jobbra fordulhat a sorsom. Próbáltam máshogy csinálni, sportoltam, hónapokig jártam pszichológushoz, van hobbim, de semmi sem segített igazán. Ráadásul elég zárkózott vagyok, nehezen ismerkedek, ezért egyedül vagyok. Nem tudom meddig bírom még, naponta gondolok az öngyilkosságra, talán már másra nem is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki, aki támaszt nyújtana, vigaszt. Esetleg ha van itt olyan, aki hasonló helyzetben van, vagy már túl van rajta, van egyáltalán bárki, akit még érdekelhetek... Ez az utolsó reményszálam, aztán vége, nem csinálom tovább. Nincs értelme, egyszerűen nem bírom elviselni a fájdalmat. 17/F
2012. márc. 19. 10:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
ÍGY VAN ÉN ISÍGY VAGYOK VALAHOGY .. BESZÉLHETÜNK MSN :sohanincsvege@hotmail.hu
2012. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a problémáim mint neked. Nekem is minden napom üres, nem érdekel már a semmi, még életemben nem voltam külföldön de a szüleim belevésték a felyembe hogy soha nem fog elmenni nyaralni, és még eddig nem is voltunk. Azonkívűl nincsen pénzünk meg semmi, a családom nem áll mellettem, magányos vagyok meg minden, és ráadásul kövér is, ami számomra megnehezíti az életet. Már sokszor lefgogytam mert sportolok rendszeresen szinte már nem eszek semmit csokikat meg ilyeneket mégsem fogyok le, könnyen.. de ha lefogyok akkor vissza is hízok. És így teljesen elmegy a " férfi" önbizalmam, mert általában a lányok szoktak egy picit "teltebbek" lenni. Szóval önbizalmam sincsen. És állandóan én is az öngyilkosságon gondolkodok. Minek élni ha nincsenek szeretteim, se pénzem, szüleim is szemetek velem, és még világot sem tudok látni.. és zárkózótt lettem. Nekem az lenne a kiút számomra ha mondjuk legalább 2 napig láthatnám mondjuk a tengert, vagy valamit.. De sajnos csak suliba járok, máshová nem.. és itt a panel még ez is rátesz a problémáimra. 19/f
2012. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha akarod segíthetek, érdekel a pszichológia, de csak ha visszaírsz privátban.
2012. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Iszonyú ezt olvasni!

17 évesen dolgoztam azon, hogy a bénulásom után helyreállítsam a testem, gyakorlatilag szegény voltam, és lepedőkbe csavartam magam, hogy a szteroid kezelésektől kialakult fekélyeimet valahogy elviseljem. (a szteroidokat gyulladáscsökkentőként adták pl. nálam agyvelőgyulladásra)

Én is panelban laktam, és mindenki azt mondta, hogy meghalok vagy, hogy nyomorék maradok.

Egy szteroidkezeléstől volt, hogy két hónap alatt 64kg híztam, amit utána gyorsan leadtam, mert jött a következő, és ezt megcsináltam háromszor.

Összesen 20évig volt mire teljesen felépültem, elképzelhetetlenül szenvedtem sokszor. Rohadtul nem nyavalyogtam, hanem elkezdtem pénzt keresni, és vállalkozni. Barátaim mindig voltak, és vannak. Az első barátnőm meg még akkor szeretet meg amikor a hátammal, normálisan kiegyenesedni sem tudtam, és olyan volt a tartásom mint most a Bokros Lajosnak. Úgyhogy ne nyavalyogjatok, hanem legyetek végre emberek ne szánalmas kis sza*csimbókok.

Ja most az átlagnál sokkal sikeresebb vagyok, mert úgymond megedzet az élet.

Hagyd abba a picsogást és légy férfi, ha valami szar az életedben arról te tehetsz, mert miért nem változtatsz rajta önsajnálat helyet? Keress egy jó orvost, mert lehet, hogy bogyókra szorulsz!

2012. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gringabringa válasza:
Istenem de szánalmasak vagytok! 17 évesen nincs kiút meg sötétség meg halál meg magány! Nem kéne annyi Alkonyatot és társait nézni! Képzelem micsoda gondjaitok vannak, bukásra álltok ének-zenéből? majd kinövitek, mint mindenki!
2012. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak üzenem, hogy az ember összetett élőlény (legalábbis egyesek). Az Alkonyatot nem tudom miért írtad ide, de az egy fos kerek-perec. Az ember elronthatja az életét fiatalon is, csak azért, mert téged pátyolgatnak otthon.
2012. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!