Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata rosszul van...

Egy pszichopata rosszul van vagy zavarja az ha őt senki nem szereti? Esetleg az ha egyedül (társ nélkül) él. Rossz ez neki?

Figyelt kérdés
Ilyen téren mit érez?
2012. márc. 25. 16:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy kérdés tetrishez, vagy valakihez aki ért hozzá: egy pszichopata azt képzeli magáról, hogy ö okos és tökéletes, okoskodik, magát felsöbbrendünek tartja a többieknél? és természetesen nem tudja, hogy pszichopata, ugye? szóval ö nem fogja soha azt mondani, hogy "pszichopata vagyok". ez igaz így?
2012. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Es mi van akkor, ha egyszercsak megmondom egy pszichopatának, hogy szerintem ö pszichopata?

Bántana?

2012. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy pszichopata.

A skizofrének nem tudják, hogy mi bajuk!!

2012. márc. 31. 13:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha megmondom egy pszichopatának, hogy ő pszichopata? Most mondtam el a páromnak, de ennyit mondott: "Leszaorm. Mégis te jársz pszichológushoz." Meg még annyit, hogy nem érdekli, hogy mit érzek, leszarja, neki nem kell senki, csak a nyugalom. Hát ennyi. Nem mindegyik gyilkos, de a lelket gyilkolják. Azét, aki velük él.
2012. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
:D XD
2012. ápr. 2. 13:29
 16/22 anonim ***** válasza:
Ès valaki tud válaszolni arra a kérdésre, hogy hogyan a legjobb viselkedni egy pszichopatával, ha az történetesen a társunk? Hogy viselkedjek, hogy a lehetö legkevésbé sérüljek lelkileg? ok, persze, hagyjam el, de mi van ha még nem tudom ezt megtenni valami miatt? játsszam el én is, hogy engem se erdekel, és én is lesz@rom? vagy hogy?
2012. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te! Tedd tönkre az életed. Neki te olyan vagy mint a gyereknek a pénz. A papír az uncsi, de a fémpénz jajj de szépen csillog. Igaz, hogy az egyik 1-2000x többet ér... :)
2012. ápr. 2. 19:28
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez most nem ide tartozik, de Téged kérdezö ez miért foglalkoztat? van körülötted pszichopata ember?
2012. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Valakivel együtt élni nem csak egy érzés. Segítség és tanácsadó is egyben. Segít ha bajban vagyok vagy gondom van és tanácsot is kérhetek ha valamit nem tudok megtenni, vagy nem tudom, hogy hogyan is csináljam.

Számomra ez a fura, hogy a pszichopatáknak nem kell ez a segítség?

2012. ápr. 2. 22:25
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Mivel ök mindenkin tultesznek az okossagban, nekik nem kell segitseg. ha valamit nem tudnak, akkor is titokban neznek utana es kb ugy adjak elö mintha ök azt alapban tudtak volna... legalabbis en ezt tapasztaltam
2012. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!