Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Muszáj lenne felkelnem...

SOS! Muszáj lenne felkelnem hajnalban tanulni. Történelemből TZ-t írunk, még nem volt időm rá tanulni 2 órát rá kell szánnom.7.30 kor kell indulnom reggel arra gondoltam hogy 3-5 ig. úgy kéne, hogy a legkevésbé viseljen meg. Gyors választ kérek!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 22:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

En ebben nagyon jartas vagyok...ram hallgass...most azonnal kezdj neki es tanulj...es utana nagyon nyugodtan fogsz tudni aludni es emlekezni is fogsz arra, amit tanultal...tobbszor probaltam hajnalban kelni es ugy tanulni es minden elszallt mire irnom kellett.

SOK sikert !

2012. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogy ment? Amúgy ennek a lefekvés előtti tanulásnak csak annyi a hátránya hogy majd csatákról meg ilyenekről álmodsz de reggel ha még gyors átlapozod tuti hogy menni fog:) Melyik megoldást választottad végül?
2012. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam elaludni, még egykor is ébren voltam, szomszédban buliztak.. Egész féléves anyagból volt (töri), talán a két óra tanulás se segített volna, de maj megírom hányas lett .. Bár a tesztrésze egész jó lett, meglátjuk. Szóval nem keltem fel tanulni, majd máskor ha tehetem jobban beosztom az időmet, de azért köszi a válaszokat.
2012. ápr. 1. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!