Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A munkahelyemen sokat beszélek...

A munkahelyemen sokat beszélek, emiatt kialakult egy szájszárazság pedig 2L vizet megiszok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bővebben, régen kávéztam(tudom szárít) már leszoktam, elég sok vizet megiszok, és így sincs annyi nyál termelődésem,mint régen.Én úgy gondolom, hogy a munkám miatt lehet ez. Valamint, ha vizet iszok egy-egy kortyot utána 2perc és érzem, hogy ismét száraz a szám valamint szájszagom is lenne, ettől meg eléggé ideges leszek.

Mentális alapon lehet,nem fogi probléma, vagy netán azért mert a manduláim hegesek?(Öblögetni szoktam,vigyázok rájuk, nem szeretnék nélkülük lenni :) )

Ez egy összetett probléma, remélem valaki segít egy picit eloszlatni a problémám. Orvoshoz felesleges mennem,sokat nem tud segíteni.

köszönöm előre is a segítségeteket,tapasztalataitokat! :)

üdv,

B.


2012. ápr. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
citromleves vizet igyál
2012. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyálmirigy gyulladás is okozhat ilyen tünetet. Mennyi idős vagy?
2012. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

21 éves vagyok.

2012. ápr. 17. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:

A nyálmirigy gyulladás mitől alakulhat ki?

Ki fogom próbálni a citromos vizet,hátha segít, mert már néha savanyú illatúnak is érzem a számat akár ivás után.

Remélem idővel kilábalok belőle. :)

2012. ápr. 17. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az állandó szomjúság cukorbetegségre is utalhat. Hacsak nem szónok vagy, aki folyamatosan szónokol, netán tanár, aki sokat magyaráz, akkor a sima hétköznapi beszéd nem okoz ekkora szájszárazságot. Ráadásul a cukorbetegeknek leheletének jellegzetes illata van.
2012. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!