Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha bemesélem...

Mit tegyek, ha bemesélem magamnak hogy szellemek vannak a szobámban? :S

Figyelt kérdés
az a baj, sokan meghaltak ebben a házban és történtek fura dolgok is, de tudom hogy nem léteznek a szellemek, mégis nagyon félek! :S le lehet győzni ezt valahogy?
2009. jún. 20. 11:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szellemet látni biztos nem fogsz. Vegyél maagdnak egy kutyát, hagyd a szobádban aludni, akkor nem félsz. a furcsa dolgokat is rá leeht fogni:)

Szellemek nem léteznek. nem kell félni tőlük. talán segíthet, ha zenére alszol el, akkor biztosan nem hallasz furcsa hangokat. Rémisztő könyvet ne olvass, és ne is tévézz. A tvtől jobban kellene félni, mint a szellemektől, komolyan. Lehet, hogy Te is butító filmektől vetted az egészet? mindebesetre esténként felhívhatod a barátaidat is, ha gondolod.

2009. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
én is féltem egy időben, sokat virrasztottam, ha aludtam is, minden apró zajra vagy csak úgy felébredtem. szörnyű volt. de én is azt csináltam, hogy bevittem a kutyusoma szobámba:) és szép lassan elmúlt a para.most már nélküle is bírom:) de szerintem azért volt az egész, mert pont aznap beszélgettünk a csajokkal szellemekről stb. és csak bemagyaráztam magamnak minden hülyeséget. nincs mitől félni, nyugi:)
2009. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem léteznek szellemek. Sőt ártó szellemek is.

És én is félek tőlük.(megjegyzem, a kutyák látják a szellemeket, de legalábbis érzékelik a jelenlétüket, nekem volt ilyen kutyám és ismerek is ilyet)

DE!!!!!

Én úgy hallottam/tudom, hogy a meghalt szeretteid szellemei mindig ott álnnak mögötted, és védelmeznek.(rossz hatásoktól, gonosz erőktől)

Én mindig erre gondolok, és akkor megnyugszom.

2009. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

nem, nem nézek ilyen hülyeségeket, sőt már kb be se kapcsolom mert csak a hülyeség dől belőle :D könyvet meg nem ilyet szoktam :) amúgy 18 vagyok.. eddig nem volt ilyen, ez most kezdődött egy 3 hete.. de nem is beszéltem senkivel erről, csak így jött, nem tudom mért :S

Kutyát be szoktam vinni, de néha csak úgy elkezdi ugatni a semmit és olyankor mégjobban elkezdek féli hogy mit lát amit én nem...

2009. jún. 20. 11:56
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy a meghalt szeretteim vannak a szobában, és tőlük paráznék be?:O meg őket ugatják a kutyáim?
2009. jún. 20. 11:57
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
második válaszoló vagyok.nekem is ugatta a semmit.. és én is nagyon féltem. de attól még kicsikét megnyugtatott a tudat, hogy ott. és pár nap alatt elmúlt.
2009. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
hogy ott van
2009. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
igen de nekem el is szokott rohanni miután jól megugatta...
2009. jún. 20. 12:01
 9/28 A kérdező kommentje:
ilyenkor megmozdulni se merek, tudom hogy talán.. jajj olyan rossz ez :S talán már túlreagálom
2009. jún. 20. 12:02
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is félek :D pedig tudom,hogy nincsenek.Próbálom elterelni a figyelmemet,másra gondolni,hogy pl. mit fogok csinálni holnap.Ha meg valami 'megmozdul' akkor elkezdek mocorogni vagy bármi,hogy ne halljam.A zenére elalvás tényleg jó,próbáld ki ha teheted.És vegyél ilyen kis világító dugót :D akkor félhomály lesz és nem annyira félelmetes.
2009. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!