Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha bemesélem...

Mit tegyek, ha bemesélem magamnak hogy szellemek vannak a szobámban? :S

Figyelt kérdés
az a baj, sokan meghaltak ebben a házban és történtek fura dolgok is, de tudom hogy nem léteznek a szellemek, mégis nagyon félek! :S le lehet győzni ezt valahogy?
2009. jún. 20. 11:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem ártana, de mégis olyan rossz érzés hogy végülis halott de mégis ott van és... Nemtudom.. lehet inkább pszihológushoz kéne fordulnom.
2009. jún. 20. 13:52
 22/28 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg találsz egy pszichológust, fogadd meg a jó tanácsokat, amiket kaptál. Anyukádat öleld magadhoz gondolatban, aztán mondd neki: Anya, most már eljött az idő, hogy elmenj, Isten áldjon! És képzeld el, ahogy elmegy, integet, és már nem jön vissza.
2009. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
én is 18 vagyok, én már éreztem brutál dolgokat, amiket inkább nem írok le:) egyszerűen küldd el őket. és akkor elmennek, de ne félj tőlük nem bántanak. csak mondd nekik h Menjetek innen! ennyi.
2009. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Amúgy ma este már nem féltem annyira, mondogattam magamba hogy bárki is vagy menj innen, még ha nem is létezel:) És bár hallottam fura dolgokat de nem féltem... Hála nektek :))
2009. jún. 21. 11:56
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy csak bemeséled?
2009. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
onnan hogy nincsenek:P
2009. jún. 22. 15:38
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem akár vannak szellemek, akár nincsenek, nem akarnak bántani senkit. Én hasonló cipőben jártam 18 évesen veszítettem el a nagymamámat. A szomszéd szobában halt meg és végigkísértem a haláltusáját. Addig nagyon féltem a haláltól is, de láttam, hogy milyen békés és nyugodt a halála előtti órákban. Én hiszek Istenben és vallásos vagyok, tehát ez csak megerősítette bennem, hogy valami nagyon szép dolog vár minket a halálunk után. Néha én is úgy érzem, hogy itt van, vagy leginkább azt a nagypapámat érzem itt, akit nem is ismertem. Nem hinném, hogy éjjel láthatatlanul belibbennek a szellemek a szobába, inkább a lelkünkön keresztül vannak velünk. Az állatok pedig gyanítom azért válnak nyugtalanná és ugatnak vagy fújnak, mert ők megérzik a te idegességed és félelmedet is. Ha anyukád van veled ne űzd el a lelkedből. Inkább vedd úgy, mintha most is vigyázna rád. Valószínűleg azért érzed a szellemek közelségét, mert szükséged van rájuk. Nagymamám halála után anyukám húga mikor nagyon kiborult és egyedül volt otthon, azt érezte, hogy megsimogatja őt nagymamám és vigasztalja. Szerintem nincs ebben semmi borzasztó. Szükségünk van a halottainkra is, hisz nélkülük nem lett volna ugyanolyan az életünk. Ha esténként téged ez félelemmel tölt el próbálj el gondolkodni, hogy pl. mi mesélni valód lenne anyukádnak, mit mondanál el neki. Nem kell hangosan beszélgetni vele. De ha úgy érzed, hogy ez az egész csak zavar téged, akkor inkább ne aludj egy darabig egyedül. Kérd meg egy családtagodat, hogy hagy aludj vele egy szobában, vagy hívd át a barátaid. Remélem elmúlik a félelmed és nem fogsz félni a halottaktól. Nincs rá semmi okuk, hogy bántsanak, még ha léteznek is szellemek. Nagyon szeretnek minket a halottaink. Néha most érzem én is igazán nagymamám szeretetét és háláját pedig halála előtt 5-6 évig már nem is tudott semmit se magáról, se rólunk. Mégis arra vágyom, hogy megölelhessem, mert érzem, mennyire szeret. Ne félj! remélem segítettem valamennyit és, bocs, hogy ilyen hosszú.

2009. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
ez érdekes amit leírtál és azt hiszem igazad van. és tudom hogy nincs okom félni tőlük, de mégis... ott van bennem hogy azért ott sz.rnám össze magam ha elkezdene beszélni hozzám a semmi vagy megfogna, még ha tudom is hogy ő az :S
2009. jún. 23. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!