Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miből tudom eldönteni, hogy...

Miből tudom eldönteni, hogy nem merek vagy nincs kedvem lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés
Nem tudok különbséget tenni a kettő közt. Amikor meglátok egy szép lányt/nőt, akkor ugyan átfut az agyamon, hogy szívesen lefeküdnék vele, de úgy érzem, hogy nincs kedvem leszólítani, beszédbe elegyedni.Erről az érzésről ami ilyenkor rámtör, nem tudom eldönteni, hogy félelem, vagy kedvtelenség...

2012. ápr. 20. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetek hány százalékában szólítod le végül a nőt? Ha mindig "lusta" vagy, akkor szerintem ez valóban inkább egyfajta savanyú a szőlő effektus. Tehát magadnak is csak bemagyarázod, hogy "áh, nincs is kedvem..".
2012. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

14:59


Egy százalékában sem... Régebben eszembe sem jutott volna leszólítani bárkit is, de akkor még nem is néztem ki olyan jól mint most, mostmár külsőre is jól nézek ki, viszont azt érzem, hogy nem akarok leszólítani senkit, de lehet hogy csak félek, és nem tudom eldönteni! Kijövök a suliból, járkálok 1 kicsit a városban, szemezek néhány lánnyal átfutóban, de kínosnak érzem azt, hogy egyedül vagyok és annak az egyvelegét érzem, hogy nem merem és nem is akarok leszólítani bárkit is és inkább hazajövök ide feküdni meg gépezni.

2012. ápr. 20. 15:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez azért is furcsa, mert egyébként van önbizalmam, elég nagy, de itt viszont kínosnak érzem az egészet és itt vagyok 18 évesen, még nem szexeltem, de szívesen tenném, ellenben a késztetés írmagját sem érzem.
2012. ápr. 20. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tuti félelem..:-/

"...a késztetés írmagját sem érzem." Ugyan! Azt mondod, ha nézelődsz a lányok között, milyen szívesen lefeküdnél evvel-avval.

2012. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

15:29


Igen, de továbbra sem értem, mert pl amikor valakivel megyek valahová, a félelem írmagját sem érzem. De egyébként is mitől kéne féljek? Mitől? Nem értem, de mégsem teszem meg és ez a lényeg...

2012. ápr. 20. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bele kéne vágj, hogy csak azért is odamész egy lányhoz, és beszédbe elegyedsz vele. Vagy átesel ezen a holtponton, és elmúlik az egész, vagy közelebb kerülsz az érzéshez, és talán kiderül mi is ez. Mitől félsz.
2012. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15:37


Igazad van. Elhiszed nekem, ha azt mondom, hogy amint kilépek a bejárati ajtón, ismét közönyös leszek és átnézek mindenkin? ..

2012. ápr. 20. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen? Azt hittem az utcán fürkészed a lányokat.
2012. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mered. Ugyanis ha mernéd, de nem lenne kedved hozzá, akkor a kérdés eldöntése érdekében próbaképpen már leszólítottál volna egyet vagy többet és nem tetted volna fel a kérdést.
2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"van önbizalmam, elég nagy, de itt viszont kínosnak érzem az egészet"


A "kínosnak érzem az egészet" csupán átfogalmazása az önbizalomhiánynak vagy félénkségnek ebben az esetben.

2012. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!