Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, legyek öngyilkos?

Mit tegyek, legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak a bajok jönnek egymás után,tegnap voltam az igazgatónál,úgy érzem,hogy senki sem foglalkozik velem és senkit sem érdeklek a barátomnak is küldtem üzenetet.hogy legyem fent és nincs fent.Nem értem.hogy mit rontottam el.De azt hiszem nem nincs kiút!Megtegyem?Vagy csak öncsonkítás?
2012. ápr. 21. 19:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az a bajom,hogy nem jött fel csak az,hogy egyedűl Ő volt akire számíthattam.
2012. ápr. 21. 19:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Buta vagy! Ez a legnagyobb gondod? Mi lesz később? Mi van, ha nem vesznek fel a munkahelyedre? Levágod a fejed? Öncsonkítás...Vágd le a füled és a kezed.Édesanyád mit szólna?! Legyél egy igazi csajszii! Van problémánk az életben, de le kell küzdeni.
2012. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Se öncsonkítás se az öngyilkosság nem jó megoldás semmire.

12éves nagylány vagy igaz? Akkor ne azzal foglalkozz aki nem akar veled foglalkozni, hanem azt lásd meg ki az akit érdekelsz.

Ha nem érdekelnél senkit nem válaszolnának ennyien a kérdésedre.+ ha 1 kicsit körülnézel 100 hogy találsz olyat akit érdekelsz. :)

Nem könnyű az élet persze.Tele van sz@rságokkal csalódással fájdalommal.Írod,hogy a barátod nem jött fel gép elé nos hát igen sajnos a pasik ilyenek. Ne add fel bátor csaj vagy hiszen ki írtad mi az ami baj Jól csinálod

Túlfogod élni és hidd el csak jobb lesz.A kudarcok és csalódások szükségesek ahhoz,hogy erősödjünk. Te már megtetted az ehhez vezető utat kitartás én hiszek benned.

2012. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyi, van amikor minden összejön, de lesz majd jobb is. Az öngyilkosság hülyeség! Próbálj új közösségekbe bekerülni (pl.:járj valamilyen edzésre, menj el templomba), és ne stresszelj azon, hogy ki foglalkozik veled! (am ha van barátod akkor menjetek el együtt sétálni, moziba vagy rendezzetek ott-alvós bulit!)
2012. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!