Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség? Nem...

Ez valami betegség? Nem vagyok teljesen normális?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy irritálnak a szagok, mármint úgy értem, hogy ha a konyhába főzés van akkor ki nem mennék, mert a ruhám vagy a hajam olyan szagú lesz. A ruhát is természetesen minden használat után egyből kimosom, de ha mosás után napokkal később akarom felvenni és nem olyan az illata ami számomra megfelelne akkor újra átmosom öblítővel. Ha az ablakot kinyitom és érzem, hogy kintről kaja szag jön, akkor egyből zárom is be és sírogörcsöt tudnék kapni, hogy úristen a ruháim milyen szagúak lesznek :( A cigifüstös helyeket meg már meg sem említem :S A hajamat is legszívesebben minden nap mosnám, mert mosás utáni nap már ugy gondolom nincs jó illata :( Miért vagyok ilyen bolond? És hogy tudnék leszokni erről a hülyeségről?
2009. jún. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen most ilyen korszakod van. Pár hét, hónap és kinövöd, mert ez nem olyan, hogy most úristen érzek valamit és hányok.
2009. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és kb három éve van így. :)
2009. jún. 23. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez nem normális dolog:(
2009. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hat szerintem se normalis dolog nojjel fel kislany es vedd eszre hogy ebbe a vilagba sok mas olyan dolog van ami fontosabb attol hogy milyen szagu lesz a hajad vagy a ruhaid:S ez szerintem csupan egy hiszti amibol ki kene nojel!
2009. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elviselni a szagokat.Pl: az én barátnőm mindent megszagol ami a keze ügyébe kerül
2009. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztaságmánia?
2009. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van olyan ruhád amit nem sajnálsz? Vennél-e hogy kigyógyulj (pl. vmi kínai) ? Miért kell hogy a nap 24 órájában jó illatú légy? Amikor éhes vagy, nem esik jól a friss étel illata?

Próbáld melengetni a gondolatot hogy minden úgy tökéletes ahogy van. Szerintem valami abszolút steril idill után vágyakozol, mit gondolsz, ha kapnál ezekből a 'steril' illatokból egy jó kiadós adagot (pl. wc illatosító jó nagy mennyiségben, szűk helyen, hosszú ideig, naponta többször) akkor nem undorodnál belőle ki egészségesen? Tudom, eléggé egy hülye ötlet, de talán adtam valami ihletet.

2009. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem illik kérdéssel kérdésre válaszolni de tudni szeretném voltál-e már terhes,azaz áldott állapotban?Ennek ismeretében reagálnék.
2009. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, és nem is vagyok :)
2009. jún. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!