Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek valami elmebetegség vagy...

Ezek valami elmebetegség vagy agydaganat tünetei?

Figyelt kérdés
Remélem egyiksem..de másra már nemtudok gondolni. Este elalvás előtt száguldottak a gondolataim szokás szerint, de ezúttal olyan történt, hogy ezen gondolatok némelyike "szétterjedt" a fejemben, és sokkolt. Egymásután vagy 4. Máshogy nemtudom megfogalmazni. Nem azon gondolkodtam, hogy embert ölök vagy valami hasonló, hanem hogy mi volt aznap a suliban, holnap mit csinálok stb. Nagyon brutális volt, elkezdtem remegni, a félelem és az idegesség keveredett bennem, majdnem kihívtam már a mentőket. Ma remélem nem lesz ilyen. Éber pillanataimban meg néha úgy érzem, mintha - szószerint - kizuhannék a fejemből. Ez lassan 2 hónapja kínoz, nem mindennap.
2012. máj. 5. 11:46
 1/5 anonim válasza:
agydaganatnak sem és elmebetegségnek sem mondanám! szerintem stressz!!
2012. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szorongás.
2012. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stressz esetleg pánik betegség áll a hátérben!
2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a stressztől van. Látogass el a körzeti orvosodhoz!
2012. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ancseszkava ***** válasza:
Szorongás pánikbetegséggel!
2012. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!