Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Lent.

Depressziós vagyok? Lent.

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szoktam sírni mikor haza jövök a suliból..nyolcadikba nem sírtam ennyit.

Olyan érzésem van mintha mindenki rólam beszélni,és néha igaz is.

Tesire nem is merek az osztály társaim előtt át öltözni félek,hogy ki nevetnek..ezért el kezdtem fogyókúrázni.

És olyan rossz hallgatni,hogy mindenki nyavalyog,hogy dagadt meg csúnya akkor én minek érezzem magam!?

Attól félek,hogy ez az állapot rosszabb lesz.

A válaszokat köszön előre.:)


2012. máj. 8. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem,rosszul esnek ezek a dolgok és most egy olyan időszakban vagy,hogy a tested ezer meg egy biokémiai változáson (is) keresztül megy,amitől nagyon könnyen lehet hangulatváltozásod.A fogyókúra meg az edzés jó dolog,na hagyd abba.Levezeti a feszkót és később a jó alakodtól lesz önbizalmad is-természetesen egészséges önkép kell hozzá,azt lásd a tükörben,aki tényleg vagy.


A depresszió pedig egy orvosilag diagnosztizált betegség.Nem kellene mindenkinek akinek rossz hangulata van csak úgy dobálóznia ezzel a szóval,sokan nincsenek tisztában vele,hogy a depresszió nem egyenlő még a tartós rosszkedvvel sem.

2012. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2012. máj. 8. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

"ezért el kezdtem fogyókúrázni"


Hány kg vagy most?

2012. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
51-52kg.
2012. máj. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!