Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefagytunk vagy mi volt ez?...

Lefagytunk vagy mi volt ez? Nagyon rossz érzés igy tudatlanul.

Figyelt kérdés
egyik éjjel ültünk spanommal a fotelben megneztem mennyi az idö 1ora volt a srác bealudt én nemtudtam. utana hirtelen kérdezi hogy mennyi az idö, mire megzenem ujra latom 3ora, azaz 2ora kiesett, nem aludtam be mert ugyanabban a testhelyzetben voltam, nemtudom mi lehetett de már mások is meseltek hasonlo élményekröl.
2009. jún. 26. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Időcsapdába estetek :D Amúgy nem tudom, de velem is volt már ilyen:S
2009. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az durva:O amúgy velem is volt ilyen, nem tudom mi ez :S:S
2009. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem olyan volt hoy mintha tudtam volna a holnapot. pl a suliba tudtam mit ad fol a tanár letckének én sem értem.
2009. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dákó Ádám ***** válasza:
100%

Én egyszer a Hegyalja fesztiválról hazamenet jártam így: éppen, hogy leültem, már rángattak a haverok hogy szálljunk le. Kérdeztem, hogy mi a baj? azt mondták, ez már Debrecen, én meg azt hittem szívatnak, ezért kinéztem az ablakon, hát majd leestem a székről! Még csak nem is pislogtam!

A kimerültségtől lehet az, hogy az ember elalszik egy pózban, majd ugyanabban ébred, és nem is veszi észre, hogy aludt.

2009. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nagyon mélyen gondolkodsz,és fel se tűnik az idő múlása
2009. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodom meg olvasok másik dimenziókról, ahol másképpen van az idő is. Lehet, hogy ott voltatok egy kicsit? :))
2009. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na tessék, velem ma is ez volt :D ültem a tv előtt, reggel 7 körül, felnéztem és fél 10...
2009. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!