Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám legyőzni?

Hogy tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
Már egy éve vannak vérnyomás problémáim, de kiderült hogy a szívemnek nincs gondja, csak a szorongás miatt van. Szedek vérnyomás csökkentőt de olyan nagyon sokat ez sem segít. Igazából azért szorongok, mert látom és hallom is ahogyan a szívem ver és ezen elkezdek stresszelni. Pszichológushoz is járok de sok eredménye nincs... Az lenne a kérdésem, hogyan győzhetném le ezt a szorongást
2012. máj. 27. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógytea kúrával.

Ha érdekel leírom.

2012. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:
Nekem is ilyen volt! Hogy elkezdett verni a szívem, és bepánikoltam miatta, és ezért mégjobban felment a pulzusom, meg a vérnyomásom. Néha annyira, hogy úgy éreztem, nagyon rosszul vagyok, és lehet, meg is halok! Pánikgyógyszert is szedtem rá, de nem sokat használt. Egy jóbarátom ajánlotta a pszichológust, akihez járt, és én is elmentem hozzá végül, és nekem nagyon sokat segített. Már 1,5 éve elmúltak a tüneteim. Szerintem lehet, hogy csak nem jó, akihez jársz. Én Szokolai Árpádhoz jártam, szerintem keresd meg őt, és szerintem neked is fog segíteni, ahogy nekem is anno. Én azóta is hálás vagyok neki, hogy megszűntek a szorongásaim, meg a pánikok.
2012. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!