Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezzel a problémá...

Hogyan tudnék ezzel a problémával agyilag megbirkózni?

Figyelt kérdés
Negyedik sikertelen forgalom vizsgán vagyok túl. Lelkileg már teljesen tönkretett, persze anyagilag is rengeteg pénz már , de ez most nem ide tartozik. Az oktatóm szerint mindent tudok , nagyon jól vezetek , csak az agyamba kéne rendet tenni , és hibátlanul letudnék vizsgázni. De az ötödikhez már úgy állok hozzá h úgy se fog sikerülni. Hogyan tudnék fejbe rendet tenni ez ügyben?
2012. máj. 28. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

gyakorolj! és lazíts, próbáld élvezni a vezetést!

mondogasd magadnak, hogy profi sofőr vagy, meg sikerülni fog, megtudod csinálni stb

2012. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Hát, amikor én régen így beszorongtam helyzetektől, akkor én is hiába tudtam mindent amúgy, mert közben meg amikor vizsga volt, akkor mintha elfelejtettem volna mindent, kb meg se tudtam szólalni vagy mozdulni.

Én pszichológushoz mentem, és az nagyon sokat segített, mert mg tudott tanítani rá, hogy hogy vegyem lazábban a dolgokat, és akkor már nem is fagytam le a stressz miatt.

Van egy ilyen alapítvány, és ők teljesen baráti áron vállalnak el embereket, akik hozzájuk fordulnak problémával. Szerintem keresd meg őket mailen, aztán érdeklődjél egy kicsit, ők biztos tudnak segíteni!

[link]

2012. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!