Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, napról napra...

Mit csináljak, napról napra egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

2 hónapja van egy bizonyos bőrbetegségem amit a krónikusan gyuladt mandulám okoz, kórházban is voltam már miatta, június 21-én szedik ki a mandulámat, és addig azt mondják nem is fog elmúlni ez a betegség.


A lényeg hogy tiszta pötty vagyok mindenhol, kisebb nagyobb, ilyen vöröses és nagyon csúnya :(


2-3 hete már rettegek kimenni az utcára, iskolába járni. És napról napra egyre rosszabb, már a barátaimmal sem beszélek, mert úgy érzem hogy undorító vagyok és biztosan ők is ilyennek gondolnak. Pedig nem, ők is modnták, meg más osztálytársaim, és ezt én is tudom, de még sem tudok tenni ellene. Tudom hogy ez eléggé ellent mond egymásnak, hogy tudom, hogy senkit nem zavar, de én meg sem tudok másra gondolni, főleg az után, ott borzasztó :( már megőrülök. Lehet elmegyek iskolapszichológushoz, nem tudom mi mást tudnék tenni... Már egy csomót sírtam is miatta (még egyszer osztálykiránduláson is egy csomó osztálytársam előtt, ami elég gáz volt, főleg hogy fiú vagyok), pedig nem voltam sohasem ilyen sírós/érzékeny típus.


17/f



2012. máj. 31. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd...nem tudom h mennyire vészes a helyzet...és tudom hogy akármit mondok téged ugyanugy fognak zavarni a pöttyeid.Nemsokára kiveszik a manduládat akkor egy pár héten belűl jobb lesz.Gondolj erre...emiatt ne szégyeld magad az utcán főleg ha a barátaid veled vannak. Ez csak egy átmeneti állapot nm maradsz örökre ilyen. Akik szeretnek azok látod teis hogy így is szeretnek. Persze hogy borzasztóan zavar,teljesen megértem...azt is hogy sírtál miatta..szerintem nem ciki mindenkit megviselne ez a helyzet akár fiu akár lány

de tudod sok embernek meg sokkal rosszab helyzettel kell megkűzdenie. de ez engem sem vigasztalna tudom hogy téged sem nagyon de kitartás mindárjt vége aztán minden a régi lesz(mármint a lelki állapotoddal mert látod hogy másokat nem zavar)!

2012. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsö vagyok

ha megkérdezhetem akkor ezek a pöttyök tulajdonképpen mik is?:$

pattanások vagy csak foltok?

16l

2012. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ilyem hámló foltok, eleinte.vérvőrösek aztán ilyen kihegesednek (de azért nem olyan sötétbarnára) és lehámlik magától is, de a széle rózsaszín marad és amúgy mindig jön új :/ tudom hogy van ennél rosszabb és ez csak átmeneti, néha el is szégyenlem magam, hogy én csak egy ilyen miatt kivagyok, de nem így születtem és hírtelen jött így váratlan volt a hatása és még nem tudtam hozzáazokni :/ de nem is akarok, azt akarom hogy elmúljon végre :(
2012. máj. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!