Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg ilyen ronda vagyok?...

Tényleg ilyen ronda vagyok? Csak én vagyok ilyen? Hogyan tudnám végre elfogadni magam?

Figyelt kérdés

előre leszögezem hogy fiu vok.. tudom hogy lányos kérdés.. de nagyon bánt lelkileg....

kb fél éve próbálgatom azt, hogy ,,ne a roszat vedd észre magadban, csak a jót..\'\'

de nem igazán sikerül.. eddig semmi jót nem vettem észre :(

amikor nézem magam képekről mindíg az jön le, hogy pfujj.. b+.. hogy nézek ki... nagy kerek fejem van stb..

tabló fotón, diákin, személyin is olyan fejem van mint egy drogos rockernek.. :(

ballagási fotókat néztem kb 1 órája.. és nem találtam egy képet amin jól néznék ki.. egyszerüen vagy beszívott fejem van, vagy egyszerüen rosz profilból lettem lekapva.. akármilyen pillanat kép készül rólam brutál szarul nézek ki..

mikor néha unalmamba fotózgatom magam (mint kb mindenki) mind olyan rettentően szar lesz mind hogy legszivesebben levágnám az egész fejem..


2009. jún. 30. 23:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
hasonlóan vok én is...én nem fényképezgetem ezért magam, inkább tükörbe nézegetem magamat, v videókat csinálok, és azok tök jók lesznek! :) próbáld ki!!! xD
2010. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kérdező? Van mostmár önbizalmad?:-)
2010. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem vagy elégedett magaddal akkor próbálj ki más frizurát, és növeld az önbizalmadat. pl: állj a tükör elé, és mond azt hogy de jól nézek ki, vagy milyen jól áll ez meg az, és idővel megtudsz békélni magaddal. vagy küldj nekem képet, és megmondom hogy neked mi állna jól. sztem megtudnám állapítani. de írásodból kiolvasva, sztem csak az önbizalmaddal vannak gondok, és a megjelenéseddel nincs.
2010. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Egy dolgot nem értek, hogy jön most ide a család meg a szülő? meg hogy fedél van a feje felett meg h tanulhat, kajak nem ide illő, most szülőt vesszük alapul minden szülőnek a saját gyereke a legszebb, ha van jó spanod (lehet csaj is) az elfogad olyannak amilyen vagy mert egy bizonyos baráti kereten belül vagy.


Szal most ez arról szol, hogy önmagát nem fogadja el.

Töki én erre azt mondom, én ugyan ez vagyok, de én 5 fokkal rosszabb szinten állok, én bele törődtem, nem érdekel senki véleménye, nem érdekel senki megjegyzése.


Am sok fiún meg se lepődök h ilyen lesz ugyan is azoknak a lányoknak a 80%-a perfektnek hiszi magát mert agyon van mázolva, csak ha lekopik a vax a fejéről merem állítani, h nem különb tőled semmivel.

Légy lazább, szerintem már direkt stresszeled magad ezzel a fotózásokkal meg egyéb dologgal, fölösleges, de nagyon.

Ugyan is mikor ezt csinálod, megint az van h jaj anyám hogy nézek ki, nem nem kell, és nem hiszem azt h olyan hú de szarul néznél ki, minden embernek van egy értéke, egy különleges tulajdonsága amit meg kell mutatnia, fedezd fel magadban ezt a tulajdonságot és mutasd meg.

Ne csak ülj és picsogj a seggeden, mert ez csak kinyír agyilag is meg lelkileg is


Remélem valamennyit tudtam segíteni

2010. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
figyu,nem mindenki fotogén alkat...
2010. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
az meg a másik hogy gondolom rájöttél h csaj vagyok,fiúk mondanak rám ojanokat hogy ufó fejem van...mégis van pasim...meg nem dicsekedésből de az uccán ojanokat szólogatnak be nekem hogy cica....régen nekem is ijen kissebségi komplexusom volt hogy mindig azon filóztam,miét vagyok ennyire ronda...próbáld meg esetleg hogy új hajat csináltacc....vagy pl új ruhákat veszel....
2010. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia. nem vagy egyedül én is mindig a fekete bárány voltam az iskolába, mindenki csúfolt, mert nem vagyok valami szép sajnos, én 12 éve szenvedek a külsőmmel és emiatt elég depressziós is voltam meg vagyok is már próbálkoztam öngyilkoságal is de nem sikerült annyira merész sajnos nem vagyok vagy ez inkább gyávaság nem tudom...20 L
2014. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!