Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy kicsit...

Mit tehetnék, hogy kicsit jobb legyen? Egyre jobban beszárkózom, de közben elegem is van ebből, de erőm nem sok van kilépni ebből a helyzetből. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Semmihez nincs kedvem a munkámon kívül (rosszabb napokon ahhoz sem, de azért az még megy kifogástalanul), a barátaimmal találkozni és kimozdulni szinte kivitelezhetetlen feladat, annyi energia kell hozzá. A szerelmemmel 2 éve szakítottunk, azóta teljesen elment az önbizalmam, esélyét sem látom, hogy egyszer komoly kapcsolatom és családom legyen. Nagyon sokat dolgozom, aztán legszívesebben csak aludnék, de próbálom magam kényszeríteni és elmenni ide-oda, de sok örömöm nincs benne. Ezenkívül ha meglátok egy kisbabát, legszívesebben sírni kezdenék, annyira szeretnék gyereket, de esélytelennek érzem, hogy egy kapcsolatba újra bele mernék menni, annyira félek, hogy megint csalódnék, így az esélyét is elkerülöm, hogy valakivel megismerkedjek. (30 éves vagyok, tehát nem kamaszkori nyavalygás)
2009. júl. 1. 17:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hát igen a helyzet nálam hasonló!Bár nekem van párom,de a gyerek történet az ugyan az!Nekünk nincs semmink és ezért még tenni sem tudok!Nincs már erőm!Akkorákat kaptam az élettől,hogy lassan talpra sem tudok majd állni!A párom az menne és húzna,de csak ülök mellette kedvetlenül és mindig a jövőre gondolok,ami rohadt kilátástalan és szerintem nem is lesz!Legszívesebben felkötném magam!
2009. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!