Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal, ha valaki beszélget...

Mire utal, ha valaki beszélgetés közben nem néz a partner arcába?

Figyelt kérdés
Normális ez vagy betegség? Ismerősöm csinálja ezt, amikor a másik arcába néz mintha nem is értné vagy legalábbis nem olyan jól értené a partner mondandóját, mint amikor nem néz oda.

2012. jún. 3. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

felfogtam, mit akarsz mondani, de mi ezzel a baj?

mióta ilyen? mennyi idős? okos?

de am. ez olyan lehet mint,ha valaki cska hangosan tud tanulni, ő meg így tud gondolkodni VAGY nem érdekli a beszélgetés és úgy próbálja leplezni, hogy úgy tesz mintha figyelne, ha meg tényleg érdekli és figyel akkor nem játssza meg és nem néz az emberre

de még mindig arra tippelek, hogy szorong :)

2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy nem érti a beszélő szavait, ha nézi az arcát. 24 éves, nem tudom mióta ilyen, átlagos.
2012. jún. 4. 21:10
 13/18 Napéjegyenlőség válasza:
Én is ilyen vagyok. Belül élek. Valamiért bennem is gátlódik a gondolkodás, felfogás, ha arra kell koncentrálnom, h a másik szemébe nézzek.
2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jobban tud figyelni a szövegre, ha nem néz oda. Nem hiszem, hogy komoly lenne.
2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van aki inkább a fülével figyel, a szemét is bevonva már kevésbé tud koncentrálni. Vagy fáradékony a szeme. De ettől még nem biztos, hogy 'titkolózik'. Csak nem tud annyit egyfelé nézni, mozgatnia kell a szemét. Tök normális dolog.
2012. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Amikor értelmezi a hallottakat." Ezzel a Kérdező meg is válaszolta a kérdését.
2012. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én értem miről van szó. Én is ilyen vagyok, ez nem a tetszik nekem a lány, ezért nem merek a képébe bámulni, hanem koncentrál, és valahogy jobban fogadja be az egya a másik beszédét, ha nem a fejét nézi. Én is ilyen vagyok, ezzel nincs semmi gond. A lényeg, hogy azért 1 percen belül legalább egy pillantást nézz a képébe, akkor nincs gond, akkor már megdől benne a nem mert rádnézni tézis.
2012. júl. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én se szeretem ha egymást arcába lesünk folyamtosan. Nem megy, hagyják békén a lelkemet neee furakodjanak bele, akkor még a nevemet is elfelejtem nem még h értelmezzem amit mond :D
2014. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!