Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belső konfliktusokat hogy...

Belső konfliktusokat hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

hamarosan végzek egy felsőfokú szakképzést és nem tudom mit kezdjek magammal. menjek továbbtanulni fizetősre? de pénzem nincs, hitelt nem akarok felvenni, szüleim alapvető dolgokban nem támogatnak, pl. ruházkodás... sokszor én adok nekik a kis diákmunkás pénzemből. menjek dolgozni? de nem tudom elképzelni magam a szakmámban. amit igazán szeretnék az az, hogy pókerezésből éljek, de az annyira bizonytalan és am is mit szólnának a szülők és mások... szeretnék egy barátnőt is, de szexuálisan még nagyon tapasztalatlan vagyok, félek attól hogy beleszeretek és aztán nem kellek neki emiatt. futó kapcsolatokban meg ha bénázok megint sérülhetek úgy hogy kinevetnek, kigúnyolnak, lejáratnak. úgy érzem olyan semmilyen vagyok. nem tudom milyen legyek. milyen imige-et alakítsak ki magamnak. úgy érzem elpazarlom az éveimet és, hogy már lemaradtam egy csomó mindenről... igazi barátom már szinte nincs is. csak haver van pár, de alig beszélünk, találkozunk. elhanyagoltam a kapcsolataimat.

lényeg az, hogy folyton kattog az agyam ilyesmi dolgokon, hogy mit hogy kéne, de nem jutok dűlőre és nem tudok a tanulásra koncentrálni, pedig hamarosan szóbelizek és tanulnom kéne, de nem érdekel igazán és elkalandoznak a gondolataim...


2012. jún. 15. 08:32
 1/5 A kérdező kommentje:
21 F
2012. jún. 15. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly hogy itt akarsz választ kapni a saját személyiséged fejlödésére?


"menjek dolgozni?" Igen mivel csoro vagy te is mint sokan mások és ahogy te is irtad a pókerezés bizonytalan ráadásul mint mind más szerencsejátékban könnyen jön könyen megy pénz!


"szeretnék egy barátnőt is, de szexuálisan még nagyon tapasztalatlan vagyok" Menj el dolgozni keres pénzt hogy elmehess szorakozni és majd csak jön egy csaj aki beavat a legnagyobb "játszmába" ami a világon csak létezik! Attol nem fész hogy pókeren bukod a pénzed? A kapcsolat ugyan ilyen! Vagy bejön a tutilap vagy nem! De megkell fusd a köröket amig be nem üt a póker! Én javaslom most végy eröt magadon "pókerface" és tanulj hogy meglegyen a vizsgád amivel majd pénzt kereshetsz! a többi majd jön magátol!

2012. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nyilván nem várom, hogy majd itt pszihológusok hada fog szakma segítséget nyújtani, de feszültséget éreztem magamban és kiírtam. ezeket a problémáimat én is annyira szánalmasnak tartom, hogy nem is igazán tudom megbeszélni senkivel, ezért írtam ki így névtelenül, gondoltam még kaphatok esetleg valami használható tanácsot is. :)


régóta pókerezek és tudom, hogy vannak emberek akik ebből élnek nem is kevesen, csak nem verik nagydobra, meg azért tényleg nehéz dolog, de ez az ami igazán érdekel és ebben el tudnám magam képzelni. eddig viszont sosem jutottam 1-ről a 2-re mert mindig ki kellett vennem a nyereményem és így nem tudtam feljebb lépni a limiteken. na mind1 :D


hát igen, igazad van, muszáj próbálkozni, mert am csak rosszabb lesz.

2012. jún. 15. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Tele vagy feszültséggel? Menj el Futni ! Hidd el rohadt sokat tud segiteni! Ha fizikailag lefáradsz akkor a tanulás is jobban fog menni mert a fáradt ember csak a lényegre figyel!Az meg hogy mások is ebböl élnek nos szerintem a "mások sem napi 10, 16orát ülnek az asztalnál meg ráadásul ha van meló van fix jövedelm is amiböl már fent tudod tartani magadat igy a pot-ot se kell kivedd!
2012. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül énis egyfolytában álmodozok meg gondolgozok mindenen,még nem volt barátnőm de a mai lányok nem nagyon kellenek és amien kéne nem nagyon találnék

énis gondoltam már pokerbol megélni de oda sokat kell tanulni

minden nap valamit eltervezek de majd holnap másnap meg majd holnap

nem tudom mit mongyak ha nem szereted a szakmát akkor kínszenvedés lesz és ebbe élni 30-40évet

probálj továbbtanulni vagy csináld azt amit szeretnél

de amit csinálsz abban légy jó

2012. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!