Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor fog már végre megszünni...

Mikor fog már végre megszünni ez a gátlásosság, idegesség, amit az emberek közelében érzek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és idegesít hogy szinte folyamatosan feszült vagyok amikor új társaságba kerülök, feloldódni csak a nagyon rég óta ismert barátaim közelében tudok, bizonyos mértékben. A 24 évet betöltöttem már, ugyhogy már egyáltalán nincs szükségem erre az állapotra, ismerkedni szeretnék, barátnőket szeretnék (soha nem volt még), magabiztos szeretnék lenni, laza és nyugodt. Megoldást szeretnék találni erre, próbálkoztam is, olvastam rengeteg anyagot, megprobáltam alkalmazni őket, rövid ideig beváltak az önszuggesztiós varázsszavak, de egy idő után mindig újra előtörtek az "eredeti" érzelmek, gondolatok. Nem lehet megszabadulni ezektől? Normális, épkézláb ember akarok lenni, csak úgy érzem hogy van bennem valami amit egyszerűen nem tudok kordában tartani. Akkor szűnik meg, amikor elegendő alkohol van bennem és cigarettázok. Ezek rabja meg nem akarok lenni. Ugyanígy óvakodok az gyógyszerektől is, ugyanis nagyon demoralizáló ha tudod hogy bizonyos szerek hatására vagy valaki. Nem akarok az lenni aki vagyok, hogy legyek normális ember? Segítsetek ha tudtok.
2012. jún. 15. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én aki túl vagyok ezek nagy részén de még szeretnék tovább fejlődni, nem tudok mást javasolni, mint hogy nyomasd tovább kitartóan azokat a technikákat. Olvass sokat utána. Egy pszichiáter sem ártana, de arra nem biztos hogy rászánod magad.

Valamint egy prostituálthoz is el kéne menned, akárki akármit mond.

2012. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok lány létemre..25 vagyok pedig már..csak nekem suli keresési és munka keresési gondjaim is vannak:(
2012. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszi a biztatást és a jó tanácsokat. Természetesen tovább csinálom, tovább olvasgatok, mert szerintem ez a leghatásosabb módszer, mivelhogy megérted hogyan kell gondolkodnod ahhoz hogy az érzelmeidben is bekövetkezzen a változás.

Csupán egy dolgot szeretnék ha egy picit bővebben kifejtenél, éspedig azt, hogy szerinted miért segítene ha elmennék egy prostituálthoz?

2012. jún. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!