Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, vagy más betegség?

Depresszió, vagy más betegség?

Figyelt kérdés

Tünetek:

-gyakori fejfájás

-aluszékonyság (18 óra is előfordul, anélkül, hogy fizikai munkát végzett volna)12-15 órák

A semmitől is lefárad, iskolaidőben is 3 / 4 körül mikor hazaér rögtön ágyba zuhan reggelig.

-Nem mozdul ki a házból. Van, hogy napokig ki se megy.

-Úgy érzi nincsenek barátai, és nem szeretik..

-Elkerget magától sok mindenkit, csendessé vált, kevésbé nyilvánul meg.

-Nem szeret emberek közt lenni, mivel úgy érzi őt nézik, és kibeszélik.

-Mostanában egyre kevesebbet eszik, ha igen, akkor inkább csak édességet.

-Idegesség, gyomorgörcsök, stressz.. (bármikor, bárhol)

-Alacsony vérnyomás

-Nyugtalanság

-Szüleit sem szereti, zavarja ha hozzá szólnak. (előfordulnak ordítások, kitörések)

-hangulatingadozás !

-ingerlékeny (könnyen felbosszantják)

-fáradtság, levertség


2012. jún. 16. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább más vagy más és depi
2012. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó eséllyel depresszió,de persze lehet mellette szorongás,alk. zavar,jó lenne, ha látná szakember! Egyébként kamasz vagy már felnőtt-ez sem mindegy.
2012. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kamasz
2012. jún. 17. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

kamaszkorban gyakori pl. a hangulatingadozás, a "sündisznózás", hogy nem szereti senki, stb, de kamaszként is lehet depressziós, én is az voltam, csak nehéz laikusként a tüneteket szétválasztani, mi az ami a kamaszkor velejárója, és mi az, ami már túlmutat ezen.Ezért is jó lenne, ha pszichológus látná.

ha mindegyik tünet egyszerre van, akkor pláne.Ez rengeteg energiát kivesz az emberből, lelkileg főleg, de testileg is.

2012. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!