Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én utálom ennyire a nyarat?

Csak én utálom ennyire a nyarat?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm az egész évszakot úgy, ahogy van. Imádom az esőt, a kicsit hűvösebb napokat, ez a gatyarohasztó idő kikészít. Örülnöm kéne, hogy nem kell suliba járnom, de én nem érzem azt, hogy tele van az egész évszak lehetőségekkel. Inkább csak szenvedek tőle. Nem láthatom azt a srácot, akit szeretek, max havonta egyszer-kétszer, ha kijár velünk, és tuti idegbeteg leszek minden este, hogy vajon kinn van-e az egész csapat valamerre bulizni, csak nekem nem szólt senki. Nincs nyári melóm mert nem kaptam, strandra meg nem járok, mert nagyon szarul érzem magam fürdőruhában, kéne egy 10 kilót fogyni. Elhatároztam, hogy futni fogok, de ebben az időben esélytelen...megértem azokat, akik rám szólnak, hogy ne sajnáltassam magam, de úgy érzem, hogy egyszerűen megállt az idő. 80 napot nem szenvedhetek végig, de nem tudom élvezni. ma reggel is felkeltem, és az volt az első gondolatom: még 77 nap szeptemberig.... valaki olyan írjon, aki volt már ilyen helyzetben, vagy tud segíteni, mert egyszerűen szörnyen érzem magam, és így nem lehet 2,5 hónapot eltölteni....

2012. jún. 18. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, kamaszkoromban nagyon szeretem a nyarat. Csupa kaland volt, utazás, csajozás, éjszakai mászkálások, gondtalan hónapok, most, hogy már jó ideje felnőtt vagyok, nem szeretem. Utálom, hogy sok büdösbunkó jön Balatonra a strandunkra, egy tenyérnyi hely sincs, ahová leülhetnék, árnyék sincs, minden foglalt, visitozó locsolkodó bandák lepik el a vizet, összeszemetelnek mindent, köveket hajigálnak a vízbe, részegen üvöltöznek éjszaka, mert nem érzik a sajátjuknak a tájat, ők csak leharcolják, amennyire csak tudják. Utálom a meleget, a zuhanyzóig elvánszorgok, a tó vize már túl meleg, nincs béke, nyugi sehol. Inkább az ősz és a tavasz!!
2012. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többet kijárni a sráccal akit szeretsz és a barátokkal is. Egyébként nagyon könnyű átvészelni a meleget. Este kell ébren lenni nappal pedig pihenni. Keress egy új hobbit, sportolj akár. Nem csak futás van (bár futni estefele is lehet amikor jobb idő van), tanulhatsz önvédelmet, úszhatsz stb. Nézhetsz filmeket is stb.
2012. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

most gondold el,hogy én 32 fokos irodában rohadok,bocs,dolgozok perpill


menj strandolni,élvezd amig lehet

2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nos ahogy nézem neked egy jo kiados kufirc hiányzik egy vizparti lugas kellemes árnyékában és mindjárt nem lennél ennyire negativ a nyarat illetöen!
2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok és voltam vele ... az az egy jó nyárba hogy lehet kint is fürdeni ... semmi más

én sem láthatom "azt a srácot", utálom a meleget, nem tudok mit csinálni, mert még én sem kaptam munkát, nyaralni sem megyünk (már tavaly se voltunk) a többiek viszont mind mennek és ilyenkor se tudok mit csinálni ... ha itthon vannak akkor se nagyon, de akkor legalább néha elmegyünk fagyizni vagy strandolni

2012. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Most éppen én is itthon unatkozom, segítek kitalálni valamit, ha gondolod :)
2012. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Ezek a mai fiatalok, édes Istenem, hová süllyedtünk.

Barátok, strand, kb ebből állt a nyár és milyen jó volt.

2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok, élveznem kéne. ebben igazatok van. viszont nem sok pozitív dolog történt velem az elmúlt öt nyáron. enyhén megundorodtam tőle.
2012. jún. 18. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már nem a szgép előtt vagy, akkor megtetted az első lépést a jó nyár felé.
2012. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is irtózattosan szenvedek ettől az időtől, és én sem tudom a megoldást. Lőjön le valaki.
2012. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!