Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkosság...

Sikertelen öngyilkosság esetén mit tesznek velem?

Figyelt kérdés

komoly válaszok érdekelnek

beutalnak zárt osztályra kötelezően?vagy maradhatok itthon?


2012. jún. 22. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kimossák a gyomrodat, pár napig benn tartanak megfigyelésen, utána aláíratnak veled egy papírt, hogy nem teszel ilyet többet, és pá!
2012. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kimossak a gyomrodat,"


onfelakasztasi kiserlet utan is?

2012. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én még a módszereket kutatom...

félek hogy életben maradok, és attól hogy fájni fog..

rosszak a fogaim, nincs pénzem megcsináltatni, 5éves korom óta húzkodják ki őket betegség miatt, protézissel nem akarok élni..eleget fájt már, eleget szenvedtem..

2012. jún. 22. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Most komolyan, egy fogfájás miatt akarod magad megölni?

De rohadtul ráérsz te is...

2012. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne viccelj! Erre az okra szerintem aludj még párat. Elhiszem, kellemetlen probléma lehet, de ennyi erővel minden második ember kinyiffanthatná magát, mert nem múló bőrkiütései vannak, gerincferdülése, vagy bütyke + lúdtalpa.. stb.

Ráadásul, ha attól félsz, hogy a halál fájni fog, inkább kiállhatnál még pár kellemetlenséget a fogorvosnál (ott azért van fájdalomcsillapító), minthogy egy visszafordíthatatlan döntést hozz ilyen badarság miatt.

2012. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gelazso ***** válasza:
Semmit, de azért ne próbáld ki!
2012. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sz@r fogaim vannak, de azért én gyűjtögetek és szép lassan rendbe rakatom őket :/ Te ezt nem próbálnád ki esetleg? Lemondásokkal jár az biztos,de megéri.Amúgy mi a pontos baja a fogaidnak? Az se mind1
2012. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Dehogynem csinálhatnak! Simán visznek a zártosztályra az őrültek közé, ahol nem lesz köszönet. Ott nagyon gázos emberek vannak, nem egy nagy élmény! én inkább kihagynám! ha ilyen gondolatokkal játszadozol, vigyázz mert egyre mélyebbre süllyedsz. inkább hagyd abba, és keresd az élet értelmét. nehéz, de van kiút!!!
2012. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak a 18:45-ös és a 10:28-as válaszadóra szeretnék ráerősíteni.
2012. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudok egy jó módszert a fogfájásra:

http://www.youtube.com/watch?v=vP3xaIpI0tI

Az élet adott neked egy életet azt neked kell eldönteni hogyan éled le. Hidd el előtted állhat még 10-20-30-70 év. Addig még sok minden történhet. Talán egyszer gazdag leszel és annyi pénzed lesz, hogy 10protkót is vehetsz.

Talán születnének gyerekeid, unokáid, szerelmes lennél.

Ha mindezt túléled és 10-20-x év múlva ott állsz az akkor megszületett gyermeked mellet, a kezedben tartod, akkor majd azt mondod, hogy 100x kiállnám még ezt a vacak fogfájást, csak maradj mindig olyan boldog.

2012. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!