Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkosság...

Sikertelen öngyilkosság esetén mit tesznek velem?

Figyelt kérdés

komoly válaszok érdekelnek

beutalnak zárt osztályra kötelezően?vagy maradhatok itthon?


2012. jún. 22. 17:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jó lehet, hogy csak egy pici kis fogprobléma, de utána jönnek rá a magabiztosságból adódó gondok, ezt tetézheti magányosság érzete, a többi problémák felnagyítása stb... Szóval az szerintem csak elindította a sziklákat a lejtőn..
2012. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom mit tesznek veled ez esetben...DE!! elmondom neked h nekem fent elöl 11 fogam ROHADT ki 14 éves koromra és mire volt pénzünk megcsináltatni 17 lettem..szóval pont a tapasztalat szerzés évei alatt nem volt esélyem semmire..és gondolhatod h fájt a megcsináltatás amikor egyenként kihúzkodták 11 fogam hónapokig jártam fogorvoshoz és a lényeg h 17 éves korom óta vannak műfogaim és semmi baj nincs velük abszolút nem látszik h azok mű fogak lennének...jó az is igaz h drága megcsináltatni de ez olyan dolog h vagy kifizeted vagy fogak nélkül élsz....választhatsz..én azt mondom h nem kell ez miatt megölni magad..
2012. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

^ Ez a beszéd!

|

|

|

|

2012. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!