Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki az öngyilkos...

Van itt olyan aki az öngyilkosságon gondolkodik?

Figyelt kérdés
Mi az oka?
2012. júl. 1. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szoktam ilyesmin gondolkodni és elég zavaró, mert valahogy mindig eszembe jut valamitől.. viszont én nem úgy gondolok rá , mint a legtöbben, hogy jajj most depi vagyok öngyi leszek, hanem mondjuk meglátok valami beteg embert, stb.. és egyből elkezdek agyalni rajta, hogyan fogom kinyírni magam mikor én is ilyen leszek , milyen módszerrel és azon is gondolkozom, vajon lesz e annyi eszem, hogy nem hagyom el uralkoni az életösztönömet... szerintem ez sem teljesen normális, de hát ez van..
2012. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

rengetegszer gondoltam rá, sőt volt, hgoy tettlegességig is eljutott a dolog, csak félresikerülten.

Hogy mi az oka? Elég összetett, nem kezdem el az egész életemet leírni. Mondjuk nálam akkor inkább az az oka, hogy nagyon alacsony a "toleranciaszintem", kicsit gyengébb az idegzetem, és nem bírja a megpróbáltatásokat ha ha..


Miért?

2012. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
igen pl én..22/f ez nagyon összetett dolog, szerintem kevesen tudják megmondani neked..szerintem ez nem úgy működik ahogy sokan gondolják h egy bizonyos dolog miatt lesz valaki öngyilkos..hanem mint pl nekem is az évek alatt felgyűlt fájdalmak és a saját hibáim vezettek oda h volt már kísérletem és h mai napig is minden nap eszembe jut az öngyilkosság...
2012. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én is gondolok rá, csak valami fájdalommentes gyors módszert keresek.
2012. júl. 2. 13:14
 5/26 anonim ***** válasza:
Én sokat gondolok öngyilkosságra, az oka az, hogy iszonyúan gyengének érzem magam és nagyon sokat vagyok magányos. Úgy érzem, anyukámon kívül senki sem törődik velem és ez nagyon fáj. Nameg gyerekkorom óta van egy bőrbetegségem, ami ugyan nem feltűnő, de engem sok mindenben gátol. 19L
2012. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta gondolkodok rajta. Az Oka: Pénzhiány, barát, barátnő hiány, szeretethiány, kiskoromban állandóan bántottak, nincs semmihez sem tehetségem, bőrbetegségem is van, meg minden. ÉS egy csomó más is... Aki ezt utánam TUDJA csinálni amit most én csinálok ás átélem, és utána nem gondolkodik az öngyilkosságon akkor annak fejet fogok hajlani. 19
2012. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
fiú vagyok egyébként
2012. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
majd elmúlik fiatalok, kitartás! ebben a korban mindenki él meg válságokat!
2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok,lány...de hetek óta csak ezen jár az agyam.
2012. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én az leszek. és én gázzal fogok meghalni. Valahogy azt fájdalommentesnek tartom. Hogy miért ?

Igen, sokan írták, hogy összetett, nekem is az. DE 1 dolgot kiemelnék. - Szerintem sokan hülyének fognak tartani hogy ez miatt akarok én öngyilkos lenni - ???

Magasságom miatt, 166 cm magas vagyok 25 éves létemre. Ebbe én nem tudok belenyugodni, komoly depresszióban szenvedek, minden nap egyre nehezebb, és tudom hogy ez miatt van az egész. és persze van még sok más problémám is, de ez a Magasság kérdés az ami végett öngyilkos leszek. Csak el kell intéznem néhány dolgot előtte.

Csak nem tudom hogy anyukám, hogy fogja feldolgozni, sehogy...Lehet hogy ő is követni fog.

10 éve ezzel a gonddal küzdök, ami legyőzhetetlen.

Ne írja senki nekem, hogy magasság nem számít a fiúnál...

és hoyg van más dolog is az életben. NEM !!! szőrnyü az életem ez miatt. jahh és ne írja senki hogy ez nem olyan alacsony. 10 cm el vagyok maradva az átlagtól .

Nem semmi amiért nekem élnem kellene. Miért szenvedjek ?

Hogy elmondhassam kb 40 év múlva, hogy igen, leszenvedtem az életem...

Bevallom, egy kicsit félek a haláltól, mert nem tudom milyen, de viszont élni se akarok. Nekem ennyi 25 év bőven elég volt, még sok is volt.

166 cm fiú aki a magassága miatt lesz öngyilkos.

2012. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!