Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt vagyok...

Állandóan fáradt vagyok (pedig sokat alszom), nincs kedvem senkivel beszélgetni, legszívesebben mindig csak egyedül lennék. Hogy tudnék kijönni ebből a hangulatból, ami több hónapja tart?

Figyelt kérdés
Néha elmegyek ide-oda, de nem érzem jól magam sehol, nem tudok kikapcsolni max. csak pár percre. 29 éves lány vagyok, és most nincs kapcsolatom sem, nem érdekel sem az érzelmi kötődés és a szex sem hiányzik, de mégis jó lenne, ha nem lennék ennyire egyedül, de nincs erőm most egy kapcsolathoz.
2009. júl. 9. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Én is 29 vagyok és lány, és ugyanígy érzek. Legutóbb engem mániás depressziósnak diagnosztizáltak. Én lassan komolyan nem bírom ezt az életet már tovább...
2009. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, nekem munkám sincs. Ha lenne se bírnám ellátni, bár lehet akkor szednék gyógyszert.
2009. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
[link] itt majd kiírja, ha kell doki a teszt végén.
2009. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet. Mennyire lehet ez megbízható? (Súlyos depresszió jött ki és ahogy a kérdéseket olvastam, ténleg minden lényeges pontra rátapintott.:(
2009. júl. 11. 08:17
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Akkor sürgősen keress pszichológust vagy pszichiátert, ahogy néztem, még a megadott linken is kérdezhetsz a szakorvostól. Ne hagyd, hogy jobban elhatalmasodjon, neked kell lépned azért, hogy a saját életedet élhetővé tedd.
2009. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon érdekel miért lett lepontozva a depresszió értékelő skálám, nem akarom tudni milyen emberi butaság áll mögötte. De orvosi gyakorlatban is avval szűrik ki, kinek van depressziója, meg persze a beszélgetésekkel. Nekem is mindig nagyon súlyos jön, ki.
2009. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz a lepontozással, szórakozó kisgyerekek mindig lesznek...:( Nekem hasznos volt és aki tényleg választ keres hasonló kérdéseire, szintén hasznosnak fogja találni.
2009. júl. 11. 13:43
 18/19 anonim válasza:
37%

Sztem depresszió nem létezik, csak nem meri az orvostudomány ezt felvállalni, mert nem kelne el annyi gyógyszer, és munkanélkülivé válna több százezer pszichiáter...


Keress valami elfoglaltságot, valami tuti téged is érdekel, egy kutya sokat jelenthetne---elszívja a negatív energiát és felvidít.

Nekem bejött, amikor másfél évig egyedül éltem!!!

2009. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Átgondolnám, nekem is dettó ugyanez van/volt, amin tényleg sokat javított a macska. De, eltűnt. Most ott tartok, hogy saját magamat okolom miatta, ami mások szerint hülyeség, de akkor sem bírom feldolgozni, képtelen vagyok redesen végezni a feladataimat, az egész napom abból áll, hogy keresem az utcán, honlapokon kutatom, bőgök, ez megy hetek óta, más macska nem segít, mert attól is csak bőgök, hogy az enyém meg nincs meg.

Szerintem előbb szedd össze magad, mielőtt beszerzel valamit, amivel ilyen kötődést lehet kialakítani, nekem is jó volt, de a bajt nem oldotta meg, csak hozott egy kis fényt az életembe, ráadásul állandóan vele foglalkoztam, erre most nincs, eltűnt.... Borzasztó.


Talán hülyeség, hogy egy macska így padlóra vágott, de egyszerűen nem tudom feldolgozni, és most sokkal rosszabb, mint előtte, hiába tennék ellene, nem tudok, mert csak ideig óráig jobb, de utána megint teljesen kivagyok. Kezdek becsavarodni.

2009. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!