Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Látszik egy emberen, hogy van...

Látszik egy emberen, hogy van személyiségzavara? Miről ismerhető fel?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer mondta egy pszihológus ,hogy az vagyok.Túl különleges vagyok meg a legtöbb közösségbe nem tudok beilleszkedni.Munka területén nem javasolja,hogy emberekkel foglalkozzak mert rosszul ragálok a reakciókra.
2012. júl. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van vagy 50-féle személyiségzavar, szóval nem lehet röviden válaszolni.
2012. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, rengeteg fajtája van a személyiségzavaroknak, és ebből a pár mondatból nem igazán lehet leszűrni, hogy bármi problémád lenne. Nem is mindegyik személyiségzavar olyan vészes, néhánnyal elég jól együtt lehet élni. Viszont egy pszichológusnak nem igazán kéne javasolgatnia. Kérdésekkel és egyéb sugallatokkal (pl. könyvajánló, szolgáltatásokról tájékoztatás) rávezethet arra, hogy te magad jöjj rá, mi való neked, de hogy azt mondja, ne foglalkozz emberekkel... Lehet, hogy neki se kéne ezt a szakmát folytatnia, ha nem tartja be az etikai előírásokat. :D Én megfontolnám, hogy leváltom.
2012. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a pszichológusnak nem feladata a diagnosztizálás, mert az a pszichiáterre tartozik.
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy férfivel hozott össze a sors kb 2 hónapja, akivel gyakran beszélgetek. Az első pillanatban mondta, hogy látja rajtam, hogy szorongok, és nincs minden rendben...
2012. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Mots őszintén mert én ezen már nevetek.:D:D:D Mi az a személyiségzavar??? Mindenkinek egyedi a személyisége mindenkinek más azért különbözöek az emberek. Én sem tudok beilleszkedni közösségbe és?? A pszichologusoknak ennyi erővel akkor személység zavarjai vannak, meg mindenki másnak. Főleg a celebeknek. De nem létezik olyan hogy személyiségazvar.
2012. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, te ezt komolyan irtad?!
2022. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!