Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Molesztálás! Hogyan tudnám...

Molesztálás! Hogyan tudnám végre feldolgozni?

Figyelt kérdés

5 évesen a saját bátyám akart többször szexelni velem... molesztált. Vert,fenyegetett. Volt hogy késsel kergetett,felakart akasztani,számára én voltam a 2 lábon járó zsák amit ütni lehet.

Apám meg verte anyát,tehát ez ilyen ördögi kör...

13 éves voltam a bátyám már nem lakott velünk,ketten laktam anyával. Anyának lett egy pasija.. aki folyton simogatott,megfogta a puncimat,és tapogatott... nem mertem anyának elmondani,szégyeltem.

Aztán a pasi hála lelépett egy nővel,életem legboldogabb időszaka volt mikor nem jött többet.

Most vagyok 18 éves. És a szexuális felfogásom borzalmas. Voltam már pszichológusnál ( egyéb problémákkal) de nem tudott segíteni. Undorodom a szextől,van mikor egy érintés is idegességet vált ki és sírni tudnék. A barátom tudja hogy mi történt velem,és elég megértő.

Mikor úgy érzem végre jobban vagyok,újból jön az undor,és a megalázottság érzése,és legszívesebben megölnék mindenkit aki hozzám ér,megölel vagy bármi. Ideges vagyok és dühös ha a szexualitás témába kerül, a barátaim olyan könnyen beszélnek erről,én meg szorongok. A férfiakkal szemben is bizalmatlan vagyok... hogyan tudnám végre feldolgozni? utálom hogy nő vagyok...

Ennyi év után anyának tegnapelőtt mondtam el mi történt... most volt hozzá csak bátorságom,de a szégyentől égett az arcom.


2012. júl. 16. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem semmi a multad, de jo uton haladsz, fel fogod dolgozni. Tudatosult benned a problemad es ok, azzal is sokat haladtal elore, hogy anyudnak elmondtad. Semmi szegyellni valod, hisz nem tehettel semmirol!


Onkielegiteni probaltal? Probald felfedezni tested es a testi oromoket!

2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,kérd ebben az ügyben pszihológus segítségét.Mond el neki,hidd el ketten fel tudjátok dolgozni!És szakpszihológust keress!
2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor újból megpróbálom pszichológus segítségét kérni.

Köszi a válaszokat.

2012. júl. 16. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagy a cudaba a pszichologust, vagy eleg intelligens ahhoz, hogy magadon segits! Kezdj el masztizni, fedezd fel az erintes gyonyoret. Majd vond be a baratodat is! ;)
2012. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a pszichológust javaslom! Az önkielégítéssel két nagy baj van: 1. bűn, 2. egy idő után "rászoksz", és már nem is kellenek a férfiak sem, mert megy egyedül is... Na ez inkább csak gátolna egy egészséges párkapcsolat kialakításában, mint hogy a javadra válna.
2012. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az önkielégítés nem bűn.
2012. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miért lenne bűn, könyörgöm? T_T
2012. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez olyan trauma, aminek a feldolgozásában nagyon kell a pszichológus segítsége.

Szexuálpszichológus? Lux Elvira pl.

2012. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!