Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megerőszakolt a barátom....

Megerőszakolt a barátom. Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ennek az egésznek már fél éve, mégsem tudom feldolgozni. Sokszor már utcára, boltba sem merek kimenni, egyszerűen félek a fiúktól/férfiaktól. Pszichológus, pszichiáter, pszichiátria nem segít, próbáltam már.

15/L


2012. febr. 29. 02:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem kamu, mert ilyennel még véletlenül se szabad szórakozni. Hány éves a barátod? Ha megerőszakolt, tegyél feljelentést, minden lehetséges helyen meséld el a történetedet(netes fórumok, orvos, szülők, barátok, pszichológus, mindegy, kinek) A lényeg, h ne titkold, ne tartsd magadban! Beszélgess sorstársakkal, olvasgasd az ő történeteiket! Amúgy az lett volna a legjobb, ha rögtön az eset után orvoshoz mész látleletet vetetni, így lenne bizonyítékod, de gondolom, ezt nem tetted meg. Ne hagyd, hogy ez újra megtörténjen, vagy más lánnyal is megtegye!
2012. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze, h nem kamu (akkor a szerelem, szex kat.-ba írtam volna), ez a történet még viccnek is rossz lenne. Nálam jóval idősebb volt, már felnőtt férfi. Nem merek, nem tudok, és nem is nagyon akarok róla beszélni, egy ismerősömnek beszéltem róla, ő nem hitte el, hogy erőszak volt.
2012. febr. 29. 19:42
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"egy ismerősömnek beszéltem róla, ő nem hitte el, hogy erőszak volt"


Szóval elhitte, hogy megtörtént, de mindennaposnak vette. Talán el kellett volna mondanod a rendőrségen. Esetleg az anyudnak. Tudod egy ilyen állat mással is megteszi majd. Még most sem késő előállni vele.

2012. febr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát inkább azt hiszi, eltúlzom, vagy én voltam a kurvä...

És az exemről is (aki ezt tette) csak annyit tudok, hogy melyik városban lakik és mi a keresztneve...

2012. márc. 1. 00:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Hogyhogy csak a keresztnevét tudod? Miféle kapcsolat volt ez?
2012. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ilyen semmilyen... :/
2012. márc. 4. 02:49
 7/20 anonim válasza:
100%
lakáson történt?
2012. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kocsiban.
2012. márc. 27. 23:24
 9/20 anonim válasza:
100%

Azt hogy?


:O


Nyári ruhában voltál és félrehúzta a bugyidat?

2012. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Találkoztunk, nem gondoltam volna róla ezt, de mikor már vetkőztetni kezdett, késő volt, és nem tudtam eljönni.
2012. márc. 28. 02:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!