Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tartós szexhiány okozhat...

Tartós szexhiány okozhat férfiaknál valamilyen mentális betegséget?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexhiány nem, de ha amiatt nincs szex, mert képtelen kapcsolatot teremteni a lehetséges partnerrel, partnerekkel, akkor az okozhat, vagy az már a mentális probléma következménye.
2012. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szeretnék ezt hinni...
2012. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2012. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és nőknél?
2012. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Náluk is.


Az ember egy biológiai túl - ig -okkal meghatározott lény, aminek igényei vannak. Az egyik ilyen a víz, a másik a 2000 kalória, a harmadik a szaporodás. Vannak még ilyenek.


A szexhiány egy hiánybetegség.

2012. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenféleképpen!!! Csak bele kell gondolni, hogy egy kielégületlenség, a szexuális feszültség nem levezetése, rengeteg konfliktusra ,kimerültségre, életuntságra és egyéb mentális zavarra visszavezethető fizikális problémák is okozhat. Amik csak fokozódhatnak minden téren. ez egy lejtő amin ha elindul az ember akkor csak jó sok és szuper szexuális élménnyel gyarapulva lehet megállni :-) Na jó a vége viccesre sikerült de a lényeg az komoly!!!
2012. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, amikor volt csajom és szexeltünk úgy éreztem magam mintha kicseréltek volna. Kék az ég, zöld a fű, kivoltam simulva, semmilyen negatív gondolat, érzés nem zavart. Aztán most meg jó ideje nincs nőm, borzalmasan érzem magam, feszült vagyok, ingerlékeny, gyakran álmomba szexelek ráadásul.
2012. aug. 9. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát tudod, erre jó például egy jó házasság.
2012. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó te hülye vagy. Amint elveszel egy nőt abban a pillanatban vége van a szexnek. Ezt tapasztalatból írom.
2012. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen alapon te egy pancser vagy, mert nekem meg 15 év házasság után is tökéletes a szex.
2012. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!