Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kísértetjárás van a házunkban...

Kísértetjárás van a házunkban éjjelente és a dermesztő félelemtől képtelen vagyok elaludni. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézz pszichohorrort este, hanem olvass valami könnyűt. ha nagyon félsz, hagyd égve a kislámpád.
2009. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Egy valódi szelleműző sosem kér pénzt... akik pénzt kérnek csalók. Hol laksz? Talán tudnék egyet ingyen, egy este alatt megoldaná ha valóban szellemek vannak a házban.
2009. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
szabolcs megye...és egy nagyon régi házról van szó, ráadásul az egész utca egy temető fölé épült, szóval meglepve nem vagyok...az elköltözésen dolgozunk a párommal már több mint egy éve, csak nem megy olyna könnyen a mai világban :(
2009. júl. 16. 20:40
 14/36 anonim ***** válasza:
56%

Jöhet egy kicsit pontosabb válasz? Nagyon rég foglalkozom ezoterikával, így merészkedem belekotyogni.


Poltergeist? Entitás? Nem hiszem, hogy mezei szellem, mondod, hogy nagyon sokmindent megmozgat, túl erős, és túlságosan ki tud hatni a fizikai síkra. Ez még persze nem jelent semmit, egy egyszerű szellem is lehet képes ilyesmire, ha sokáig tartózkodik a fizikai síkon, bár vannak durva kivételek, találkoztam már kétszáz éves szellemmel, akit úgy küldtünk vissza, hogy egyedül a számítógépen tudon csak mahinmálni (az a legegyszerűbb) és azon is csak minimálisan.


Az a valami túl régóta van ott. Van ott valami, ami neki marhára bejön, és írod, hogy gyakorlatilag rettegtek tőlke. Na EZÉRT nem múlik el. Hülye lenne lelépni, mert tápláljátok. Tehát bentmaradt az entitás, esetleg démon. Táplálkozni van ott, és jó kövérre hízlaltátok, azért van annyi ereje. Azért ennyire agresszív, mert ettől jobban féltek. A félelem a kulcs. Tudd: nem bánthat titeket, mert ti szolgáltatjátok neki a kaját. Pont hogy ő függ tőletek. Legyen egy kis felsőbrendűségi érzésetek, de ne dühítsétek fel. Egyszerűen hallod hogy megint csinálja a balhét, egyszerű: a kutya megint enni akar. Akarjon. Fordulj a másik oldaladra, és aludj. Had kezdjen fogyózni. Másképp nem szabadulsz tőle. Ezt tanácsold a többieknek is. Nekem is mindig bejött, közel lakom egy temetőhöz - veszélyesen közel - mellesleg egy vonulási ponton csücsül a lakásunk. Van egy pinduri gyakorlatom, sajnos.


Másik eshetőség: Vannak félkegyelmű kezdő barmok, akik "életre" hívnak entitásokat, bizonyos feladatok beteljesítése végett. Például ijesztegetés, vagy zaklatás, vagy bármi. De ha a "teremtő" nem elég felkészült, és egyszerűen nem pusztítja el, mikor már semmi haszna, az entitás fogja a batyuját, és keres az "életcéljának" megfelelő körülményeket, és folytatja a feladatát a végtelenségig. A megoldás hasonló, meg kell szüntetni azokat a körülményeket, amik a feladatát elégítik ki. Ugyanaz a szisztéma, mint fentebb.

2009. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

NÉZZ SOK HORRORT!!!

az segít kihal belőled a félelemérzet :D

2009. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
most keltem föl...már megint ezért... köszönöm az értelmes és megnyugtató válaszokat...sajnos velem az a baj, hogy nagyon félős vagyok alapjáraton már gyerekkorom óta, mert nagyon kisgyerekkori emlékeimben él egy kép, ahogy a szobámban magas,vékony ködszerű alakok mászkálnak ide oda és én rettegek tőlük...ezért már gyerekkoromtól kezdve kislámpánál aludtam egészen 15 éves koromig...utána elmúlt a félelem és könnyen tudtam aludni is, de mióta beköltöztem ebbe a házba, még rosszabb, mint gyerekkoromban...mellesleg mi az az entitás? a párom többet tud az ilyesmiről mint én,én még "kezdő" vagyok...ő meg sajnos kifejezetten élvezi az olyan helyzeteket, mikor paranormális jelenségek történnek körülötte,mert nagyon érdekli a dolog
2009. júl. 17. 13:07
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha a párod is ott van melletted éjszaka, akkor nincs okod félni. Beszéld meg vele a problémádat, ő majd ,,megvéd".
2009. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
hát ez a baj, h addig amíg ébren van, nem is félek, mert érzem, h megvéd....de ő kb. 5 perc alatt alszik el és utána lehetetlen felkelteni...emiatt úgy érzem, mintha ott sem lenne :( és ébren tartani is lehetetlen mert ha álmos, bármilyen pózban, bármilyen fényben, bármilyen zajban elalszik és utána az ágyúdörgésre sem ébredne fel...
2009. júl. 20. 13:19
 19/36 anonim válasza:
17%
Szerintem mindenképpen keress meg egy szellemirtót ! Az eredményről is számolj be, mert kíváncsi vagyok rá. Légyszíves ne használd azt a divatos kifejezést, hogy "párom". Annyira erőltetett és a jelentéstartalma is kevesebb, mint a "barátom" szónak, amiből legalább kiderül az illető neme.
2009. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
már ne haragudj, de minden kis hülye tini barátomnak mondja és nekem nem CSAK a barátom, hanem az életem társa, a társam,a leendő gyermekeim apja, tehát a párom egy egész életre, nem divatból használom így, hanem érzésből!Nekem nem pasim meg barátom van, hanem párom, akinek nem tetszik, ne olvassa!
2009. júl. 22. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!