Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kísértetjárás van a házunkban...

Kísértetjárás van a házunkban éjjelente és a dermesztő félelemtől képtelen vagyok elaludni. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:56
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Hogyhogy miféle istenben? Csak egy van. Hát benne.
2009. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem lehetsz valami tájékozott...olvass utána, a világ kultúrális palettáján többszáz vallás és istenség szerepel, és minden vallás követője azt hiszi, hogy az ő istene/nük az igazi.... na látod én ezért nem hiszek egyikben sem...miért vannak mindehol térítők???
2009. aug. 16. 18:28
 33/36 anonim ***** válasza:

szeretnék lemenni hozzátok abba a házba és megnézni magamnak azt a szellemet:) szeretném, ha írnál tapasztalatokat! kíváncsi vagyok nagyon.

írod, h kislány korod óta látsz néha dolgokat... nagyon élénk fantáziával rendelkező gyerkőc lehettél. ha felnőtt korban is furcsaságokat lát az ember, az már nem ennyire természetes. nem mondom, h hazudsz, de valami kézzelfogható magyarázatot nem kerestetek soha? gondolj bele, egy régi házban annyi de annyi minden lehet zajos az éjszakai csendben, szellemeken kívül. próbálj szkeptikus lenni, legalább egy kicsit. .. még azt muszáj megkérdeznem, ha ateisták vagytok, akkor a szellemekben meg az ilyen..tudományosan nem igazolt dolgokban miért hisztek? az ateizmus számomra "modern racionális" gondolkodást jelent, emberben, természetben, tudományokban én is hiszek, szellemekben már nem. látom nem most tetted fel a kérdést, de kérlek írj, ha tudsz!

2009. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, írtam volna e-mailt, de nem tudok, úgyhogy itt válaszolok:


Szóval nagyon is szkeptikus vagyok. Csak azt hiszem el, amire már smemilyen magyarázatot nem tudok kitalálni, elhiheted, minden lehetőséget számba vettem, minden egyes "jelenséget" megvizsgáltam többféleképpen, és igyekeztem rekonstruálni is azokat, próbáltam magam kiváltani őket. Volt, amit ki tudtam zárni, ilyen volt pl a dvd-lejáttszó ki-be kapcsolása, amit az áram lecsapásával és visszakapcsolásával magam is el tudtam érni. DE pl a tv bekapcsolását már nem sikerült! Pedig za is bekapcsolódik magától elég gyakran :) Szóval mindig mindent ellenőrzök, és csak arra mondom azt,hogy szellem lehet, amit tényleg nem tudok megmagyarázni sehogyan sem.

Ami az ateizmust és a természetfelettiben való hitet illeti: sokan megvádoltak már ezzel, de nagyon nagyon egyszerű a magyarázat erre. Istennel én még soha semmilyen formában nem találkoztam, sem a tevékenységével úgy, hogy azt bizonyítani lehetett volna. A Biblia hitelességét sem bizonyítja semmi. Csupán azt hiszem el, amit én magam megtapasztalok vagy hihetőnek tartok. És mivel a szellemeket elég gyakran megtapasztalom, így természetesen hiszek bennük. Valamint hiszek a számunkra ismeretlen lények létezésében is, mert ezt is tapasztaltam már. Láttam, hallottam, hogy vannak ilyenek(és nem a jútyúbon,hanem a saját szememmel). Valamint azért sem hiszek Istenben, mert mint fentebb írtam, ezernyi vallás létezik a földön, és mégis hogyan döntöd el, melyik az igazi? és hogy egyáltalán igaz e valamelyik? természetes, hogy aki beleszületik valamelyikbe és nem gondolkodik el rajta sosem, annak az az igazi, amelyikbe beleszületett. De ez még nem magyarázat...a kannibálnak is természetes, hogy embert eszik, attól mi még ezt elítéljük, nem? Viszont a szellemek körüli történetek, megfigyelések a világon mindenütt ugyanazok, tehát bizonyára több alapja van, mint a sokezerféle hitnek. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan :)

2009. nov. 23. 13:50
 35/36 A kérdező kommentje:
kedves 23:40: ha volt válaszod, írd meg a gagyika1989@freemail.hu-ra, mert egy kedves moderátor kitörölte és nem várta meg, h elolvassam...
2009. nov. 24. 21:41
 36/36 anonim válasza:

Szia! Én szeretem az ilyenféle pőaranormális jelenségeket. Szellemek földönkívüliek. Velem is történt már ilyen dolog. Miután nagyapám meghal odaköltöztem a nagymamámhoz és egyik este láttam papót. Rámkiáltott hogy indulj befelé. Befutottam a szobába és néhány pillanat múlva leszakadt a fördőszobában az egész mennyezet ahol voltam. Többet nem láttam őt. De néhányszor még mindí előfordul hogy hirtelen cigarettafüst lepi be a szobát nagyon szeretett cigizni.... Ha meg akarsz szabadúlni a szellemektől (valószínüleg a ház előző lakói) akkor tedd a következőket: fogj egy cirokból készült seprűt és seperj át vele minden helyiséget. Egy tál vízbe rajzolj viaszgyertyával három keresztet. Törj le nényány szál cirkot a seprőről és gyújsd meg hogy ami elég az hulljon a tál vízbe. Ezután a seprűt égesd el!!! A vízzel csapkodj mindenhová a házban és határozott hangnemben mond a szellemekek hogy menjenek innen!!! Csak hangosan és határozottan. Ez biztosan fog segíteni. Ha mégsem voltál elég határozott akkor muszáj hívni egy papot.

ez nem hülyeség már csináltuk mi is. Azóta egyetlen paranormális tevékenység sem történt.

ha pedig valamely hozzátartozód halt meg a házban akkor elég ha csak megkéred hogy maradjon veletek de nem ártó hanem segítő szellemként.

Mindenképp írj hogy sikerült e!

kubancsik.istvan@naracom.hu

2010. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!