Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor nincs rajtam felelősség...

Mikor nincs rajtam felelősség minden rendben, amikor viszont van agresszív leszek? Ez mi?

Figyelt kérdés

ha teljesíteni kell, pl vizsgára készülni, vagy ilyen munkában a monotonitás tűrés. Az az igazság nem is bírom az ilyet..-eljövök elmenekülök. vissza oda ahol egyedül lehetek.úgy hozta az élet h pár napja nincs semmi igaz vegetálok ,és passzív vagyok ,-de nyugodt is egyben .Nincsenek dührohamaim,rossz gondolatok sem gyötörnek.


És tudom ha belefogok valamibe kezdőik előröl a frusztráció ,ami aztán pánikbetegségig megy.

Mit lehet tenni ? egyáltalán mi ez ?


JA és a hobbikkal is igy vagyok, nem tudom élvezni szinte semmit mindig csak azt érzem én vagyok a bénább a butább a rondább és hogy soha se lehetek elég jó.

Nem akarom ezt a 'gyereklétet' de a teljesítmény orientáció agressziót vált ki belőlem valamiért :( és kezelhetetlen szorongást.

nem kívánom az éltemet 4 fal között tölteni de a sok impulzust nem tudom kezelni.Amúgy gyerekként mindig arra vágytam h én legyek a tárasság középpontja ,hogy elismerjenek .Tehát bár visszahúzódó voltam,csak a gondolataim kis világában tudtam megélni hogy én számitok, a gyakorlatban nem így volt. Ez felnőttként változott valamit,de ha olyat kell csinálni amiben megint azt érzem szinte nem is létezem akkor attól jön ez az ideg belém- fizikai tünetekkel is .


Köszönöm annak aki érdemben válaszol!


2012. júl. 27. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sok a lefojtott energia benned. Sportolni kellene!
2012. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld szétválasztani a dolgokat!

Amikor nem tornyosul előtted teendők hada, élvezd a nyugalmat.

Amikor sok a feladatod, éld meg a "nem számítok" érzés ellentettjeként. Hiszen nem véletlenül rád bízták a feladatot.

Én is mindig főbénának érzem magam, ezt barátságossággal ellensúlyozom. Nem érdekből, hanem mert tényleg barátságos vagyok. Senki nem úgy jön a világra hogy mindent tud!

Ja, és még valami. Az emberek többsége mindig MAGÁVAL van elfoglalva. Tehát nem azt vizslatják górcső alatt hogy te miben vagy béna, hanem a többségben ugyanúgy szól a magnó belül és mondja a szöveget hogy: "Jajj, béna vagyok, mit gondolnak? Mit csináljak?"

2012. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!