Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom feldolgozni hogy...

Nem tudom feldolgozni hogy elutasítanak emiatt már a lakásból se mozdulok ki. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha valaki szimpatikus és nem viszonozza sőt még bunkó is velem teljesen összetörök. Simán elbőgöm magam,a múltkor a munkahelyemen is a nap egy részét a klotyóban töltöttem. Egyszerűen nem tudom feldolgozni ezt az érzést.


Itt a négy fal közt senki nem bánt, melóm sincs mert persze kirúgtak. de ez nem is érdekel .az érdekel hogyan tudnám ezt feldolgozni. és ez így van mindenhol. Nem tudom mért igénylem ennyire h szeressenek. de legalább ne nézzenek le és ne bántsanak .


már belese fok semmibe mert ez van mindig .csak egyedül érzem magam 'biztonságban'.


2012. júl. 30. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlatos lenne felkeresned egy pszichiátert.
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemed?
2012. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is, már emberek sincsenek körülöttem, mert így védekezek, hogy ne bántsanak meg. Sajnos ez egy erős önértékelési probléma. Ha az ember nem szereti elégé saját magát nehezen tudja elhinni, hogy más igen, ezért már minden apró cseprő dologban ellenségeskedést lát. Nekem azt tanácsolták agykontrollozak, ideig óráig némileg segít, de ha abbahagyom visszaesem, és sajnos közben is folyamatosan azt érzem, hogy vékony jégen táncolok. Önámítás, önbecsapás. Nagyon rossz, megértelek.
2013. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!